Geri Dön

Filedeki bu şölen kaçmaz

G.Saray, Burhan Felek Salonu’ndaki Kadınlar Voleybol Dörtlü Final ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını açıkladı

Filedeki bu şölen kaçmaz

2013 CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi Kadınlar Dörtlü Final organizasyonu, 9-10 Mart’ta Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Galatasaray’ın ev sahipliğinde düzenlenecek. Bu önemli turnuvaya İtalya’dan Unendo Yamamay Busto Arsizio, Azerbaycan’dan Rabıta Baku katılırlarken, Türkiye’yi Galatasaray Daikin ve Vakıfbank temsil edecek.
Burhan Felek Voleybol Salonu’nda ses ve ışık gösterileriyle taçlandırılacak olan etkinlik Türkiye’de NTV Spor’dan canlı yayınlanırken, CEV Şampiyonlar Ligi Dörtlü Final organizasyonu adına bir ilk de yaşanacak. Japonya’nın önde gelen yayın kuruluşu FUJI TV tüm maçları Japonya’da naklen verecek.
100’ün üzerinde yerli ve yabancı basın mensubunun yerinde takip edeceği organizasyonda gönüllü olarak çalışmak için 400’den fazla başvuru yapıldığı, 60 kişilik ekip oluşturulduğu açıklandı.
Avrupa’nın en iyi takımlarından dördünün kıyasıya mücadele edeceği voleybol şöleni için biletler 20 Şubat tarihinde satışa çıkarken, ilk haftada 3000 bilet satıldığı belirtildi.
10 ile 100 TL arasında olmak üzere beş ayrı kategoride satılan biletlere ek olarak, Galatasaray’dan VIP paket seçenekleri de sunulduğu belirtildi. Galatasaray tüm spor severleri, profesyonelleri ve taraftarlarını, hem takımları Galatasaray Daikin‘i, hem de Türkiye’de artan başarılar sergileyen voleybolu desteklemek için uluslararası standart onayını almış 6500 kişilik Burhan Felek Voleybol Salonu’ndaki dörtlü finale beklediğini açıkladı.

Ülker konukları

Ülker sponsorluğunda, Galatasaray resmi facebook sayfasında düzenlenen “Ayın Golü Yarışması”nda, Emre Çolak’ın 19. haftada Beşiktaş maçında kaydettiği gol “Ülker Ayın Golü” seçildi. Bu gole oy veren talihliler, Galatasaray’ın antrenmanını izledi, futbolcularla tanışma ve fotoğraf çektirme şansı buldu.

Rıza Çalımbay'dan hakemlere uyarı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber