Geri Dön

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 12. hafta karşılaşmaları oynanacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e ise gruplarda 13. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Süper Lig

Bugün:

20.00 Beşiktaş-Teleset Mobilya Akhisarspor (Vodafone Park)

Yarın:

14.00 Bursaspor-Göztepe (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.30 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.30 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19 Kasım Pazar:

14.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)

14.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

16.30 Trabzonspor-Osmanlıspor (Medical Park)

19.30 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)

20 Kasım Pazartesi:

20.00 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

- TFF 1. Lig

Bugün:

18.00 MKE Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ümraniyespor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.00 Grandmedical Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Kasım Pazar:

13.00 Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Altınordu-Akın Çorap Giresunspor (Bornova)

18.00 Çaykur Rizespor-İstanbulspor (Çaykur Didi)

20 Kasım Pazartesi:

18.00 Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Sarıyer-Hatayspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Tokatspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Menemen Belediyespor-Tuzlaspor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Mersin İdmanyurdu (Esenler)

19 Kasım Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Bucaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yeni Buca)

Beyaz Grup

Yarın:

13.00 Gümüşhanespor-Zonguldak Kömürspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Hacettepe-Şanlıurfaspor (Cebeci İnönü)

13.30 Silivrispor-Konya Anadolu Selçukspor (Silivri)

19 Kasım Pazar:

13.30 BUGSAŞ Spor-Nazilli Belediyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Karşıyaka-Altay (İzmir Atatürk)

13.30 Sakaryaspor-Fethiyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Bandırmaspor-Ottocool Karagümrük (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Niğde Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Pendikspor-Kahramanmaraşspor (Pendik)

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Çatalcaspor (Bayburt Genç Osman)

19 Kasım Pazar:

13.00 Ofspor-Kemerspor 2003 (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 12 Bingölspor-Düzcespor (Bingöl Şehir)

13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Orhangazi Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Bayrampaşa (Vefa)

13.30 Erbaaspor-Yomraspor (Erbaa İlçe)

13.30 Çanakkale Dardanel-Erzin Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Kozan Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (İsmet Atlı)

13.30 Bergama Belediyespor-Batman Petrolspor (Bergama 14 Eylül)

2. Grup

Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Gölcükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Anadolu Bağcılarspor-Kayseri Erciyesspor (Bağcılar Mahmutbey)

19 Kasım Pazar:

13.00 Yeni Orduspor-Pazarspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Demirspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Van Atatürk)

13.30 Kırıkhanspor-Erokspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Yeşil Bursa-Darıca Gençlerbirliği (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Turgutluspor-Tire 1922 (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Muğlaspor-Ergene Velimeşespor (Muğla Atatürk)

3. Grup

Yarın:

13.00 Arsinspor-Karacabey Birlikspor (Arsin İlçe)

13.30 Payasspor-Cizrespor (Payas İlçe)

19 Kasım Pazar:

13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Ankara Adliyespor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kızılcabölükspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Tekirdağspor-Sultanbeyli Belediyespor (Namık Kemal)

13.30 Çorum Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kocaelispor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Aydınspor 1923-Büyükçekmece Tepecikspor (Adnan Menderes)

13.30 Osmaniyespor-Utaş Uşakspor (Osmaniye 7 Ocak)

Selçuk İnan: "Bu kez inşallah kazanırız"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber