Geri Dön

Galatasaray'da Fatih Terim, Emin Bayram'a güveniyor!

Galatasaray teknik direktörü, transferin son gününde de stoper alınmazsa dert etmeyecek, genç oyuncusunu sahaya sürecek

Galatasaray'da Fatih Terim, Emin Bayram'a güveniyor!

NEVZAT DİNDAR

Sarı-kırmızılıların mali yapısı ve yabancı sayısındaki şişme nedeniyle savunmaya transfer yapamayan Cim-Bom’da bu görev 16 yaşındaki Emin Bayram’a verilecek. O da Ozan Kabak gibi sorumluluk alacak ve genç yaşta takıma adapte olacak.

Transferin son gününe stoper belirsizliği ile giren Galatasaray bunu sorun etmiyor. Bir gün içinde bu transferin gerçekleşmesi kolay görünmezken, bu konu mevcut futbolcularla giderilecek.

Bir tarafta yabancı denklemi diğer tarafta ise FFP’den dolayı yaşanan zorluklar, sarı-kırmızılıların manevra alanını kısıtladı. Bu durum karşısında bile teknik direktör Fatih Terim’in stoper transferi için baskı yapmadığı ve bu konuda her türlü senaryoya kendisini hazırladığı öğrenildi.
Deneyimli teknik adamın, transferin gerçekleşmemesi halinde bunu dert etmeyeceği ve 16 yaşındaki Emin Bayram’a şans vereceği öğrenildi. Emin Bayram’ı geçen sene Ozan Kabak’ta olduğu gibi genç yaşta takıma koymayı hedefleyen Terim’in, şartlara göre genç oyuncuya şans vermeyi planladığı bildirildi.
Sarı-kırmızılılarda Emin Bayram dışında savunmadaki diğer bir alternatif ise Ahmet Çalık olacak. Cezalı Marcao’nun yokluğunda Konya’da şans bulan Ahmet Çalık, performansı ile teknik heyetin gözüne girmişti. Ahmet, sergilediği futbolla yüreklere su serpti.
Böylece Galatasaray’da son dakika sürprizi olmaması halinde Donk ile Marcao’nun savunmadaki alternatifleri 16 yayındaki Emin Bayram ve Ahmet Çalık olacak.

Galatasarayda Fatih Terim, Emin Bayrama güveniyor

Hagi'nin golleri

Fatih Terim ve Feghouli'nin çocukları maç sabahı bir arada
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet