Geri Dön

Galatasaray'da Tolga Ciğerci şoku

Galatasaray'da yeni sezonun gözde ismi olan Tolga Ciğerci'den kötü haber geldi. Yıldız oyuncunun 2 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Galatasaray'da Tolga Ciğerci şoku

Nevzat Dindar | Skorer Özel - Galatasaray'ın yeni sezonda forma ismi Tolga Ciğerci'den kötü haber geldi. Ayak bileğinde ödeme bağlı zorlanma tespit edildi. Yıldız oyuncunun 2 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Tolga'nın 4 yıl önce de yine sağ ayağından aynı sakatlığı geçirdiği belirtildi. Tolga'nın fedakarca ve şikayetleri artarak oynadığını ifade eden İnce, "2-3 hafta dinlenmesi sezonu daha rahat geçirmemizi sağlar." diye konuştu.

Yener İnce’nin açıklamalarının tamamı şu şekilde:

“Tolga Ciğerci, sağ ayağındaki geçmişte yaşadığı sorunlardan dolayı koruma altına alındı. 2-3 hafta dinlendirilmesini amaçlıyoruz. Eklem kapsülünde sorun var ve tedaviyle oynuyor. Karabükspor ve Konyaspor maçlarında dinlendirmek istiyoruz. Minimum 3 hafta dinlendirmemiz lazım. Teknik ekipten onay aldık. Raporlarını da sunduk. Bu süreci koruyarak atlatmamız lazım. Fedakarca ve şikayetleri artarak oynuyor. 2-3 hafta sezonu daha rahat geçirmemizi sağlar. Milli takıma seçilirse raporları göndereceğiz. Çok daha uzun süre kaybetmektense dinlendirmek istiyoruz.”

Sarı-kırmızılı futbolcu, geride kalan 6 haftada attığı 5 golle takımına önemli bir katkı sunmuştu.

Ümit Özat ateş püskürdü | 'Hakem hatalarının cezalarını hep biz mi çekeceğiz?YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet