Geri Dön

Hasan Kartal: "Sumudica, Fenerbahçe maçına gelecek"

Çaykur Rizespor ile anlaşan Sumudica Fenerbahçe maçında sahada olacak. Kulüp başkanı Hasan Kartal, "Sumudica, Fenerbahçe maçına gelecek" dedi.

Hasan Kartal: "Sumudica, Fenerbahçe maçına gelecek"

Çaykur Rizespor ile anlaşan Sumudica Fenerbahçe maçında sahada olacak. Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal açıklamalarda bulundu.

"Sumudica, Fenerbahçe maçına gelecek"
"Sumudica, Fenerbahçe maçına gelecek. O maçta takımın başında olur ve inşallah sonrasında iyi bir şekilde bu ligi götürür. Kendisiyle anlaştık, bir problem ama imza atmadık. İmza olmadan tamam demek doğru değil ama herhalde anlaştık." 

"Antep'ten aldığı teklifin biraz üstünde bir ücret verdik"
"Sumudica'nın Antep'ten aldığı teklifin biraz üstünde bir ücret verdik. Arabistan'dan teklif almış olabilir ama orada yaşamakla Türkiye'de yaşamak farklı. Bu yüzden bizi seçtiğini düşünüyorum."

Hasan Kartal: Sumudica, Fenerbahçe maçına gelecek

Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kartal, "Karşılaşmanın 1-0'dan 1-1'e gelmesi iyi olmadı. Kalecinin yakalayabileceği bir top bizim çocuğa çarptı ve gol oldu, neticede şansızlık. Tabii 1 puan da iyi. Başakşehir'de inşallah daha iyi yerlerde olur, onlar da güzide bir kulübümüz ama 1-0 biz alsaydık daha iyi olurdu." ifadelerini kullandı. 

Oyuncuların ellerinden geleni yaptığını belirten Kartal, "10-12 eksiğimiz olmasına rağmen bu şartlar altında takımımız çok iyi bir başarı gösterdi. Çocuklar ana kadronun yokluğunu hiç aratmadılar. İnandılar, savaştılar, başardılar ama galibiyet olsa daha iyi olurdu." şeklinde konuştu.

Yeni teknik direktörleri Marius Sumudica'nın takımın başında olmamasına rağmen maç taktiklerini vermesinin sorulması üzerine konuşan Kartal, şunları kaydetti:

"Sumudica, iyi bir teknik direktör. İnşallah Rize'de daha iyi olduğunu gösterir. Takıma müdahale ediyor, zannediyorum ki soyunma odasında da bazı şeyler söylüyor ama bizim Ersin hocamız da iyi. Maşallah gayet güzel yönetiyor. İnşallah o da ileri aşamada iyi bir hoca olur." 

Hasan Kartal, transfer dönemi sonuna kadar 2-3 oyuncu daha transfer edeceklerini sözlerine ekledi.

Beşiktaş'tan maç günü paylaşımı!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet