Geri Dön

‘Her turnuvanın doğal favorisiyiz’

Vakıfbank Voleybol Takımı sezonunu dün açarken Başkan Abdi Serdar Üstünsalih, “Her turnuvanın doğal favorisiyiz, her kupaya talibiz. İlk hedefimiz 5 Ekim’de oynayacağımız şampiyonluk kupasını kazanmak” dedi.

‘Her turnuvanın doğal favorisiyiz’
Erkan Ayraç

VakıfBank Voleybol Takımı, 2021-2022 sezonunu düzenlenen törenle açtı. VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen törene Başkan Abdi Serdar Üstünsalih, VakıfBank Spor Kulübü yöneticileri, VakıfBank Spor Kulübü teknik ve sporcu ekibi katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Üstünsalih, 35. yılın kendileri için anlamlı olduğunu belirterek, “Dünyanın en sistemli voleybol kulübüyüz. Her turnuvanın doğal favorisiyiz, her kupaya talibiz. İlk hedefimiz 5 Ekim’de oynayacağımız şampiyonluk kupasını kazanmak. Bu yolda her bir ferdimize güveniyoruz. Bankacılıkta da olduğu gibi voleybolda da sürdürülebilir başarı için emek veriyoruz. Çok iyi çalışan bir makineyiz” dedi.

‘Baskı güçtür’

Başantrenör Giovanni Guidetti ise şu ifadeleri kullandı: “Bütün kupaları almak istiyoruz. Tüm rakiplerimiz güçlendi bu da üzerimizdeki baskıyı artırıyor. Ama baskı bizim için her zaman güçtür. Güçlü rakiplere sahip olduğumuz için mutluyuz. Hepsiyle karşılaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 3 yeni oyuncumuz var. Altyapıdan voleybolcular da aramızda, bizimle birlikte büyüdüler. İlk kupa yakın bir dönemde. Bütün hedeflere ulaşmayı ümit ediyoruz.”

‘Her turnuvanın doğal favorisiyiz’

Muhammet Demir: Son saniye de olsa geldim ve mutluyum
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber