Geri Dön

Horace Grant: Belgeselin yüzde 90'ı gerçeklikten uzak

'The Last Dance' belgeselinin hikaye anlatıcılarından biri olan Michael Jordan'ın eski takım arkadaşlarından Horace Grant, yapımı eleştirdi.

Horace Grant: Belgeselin yüzde 90'ı gerçeklikten uzak

Michael Jordan'ın kariyerini konu alan ve büyük beğeniyle izlenip sosyal medyada övgü alan The Last Dance gündem olmaya devam ediyor.

Belgeselin içinde hikaye anlatıcı olarak yer alan Michael Jordan'ın eski takım arkadaşı Horace Grant, ortaya çıkan yapımdan memnun olmadığını söyledi. Grant, yapımın Jordan'ı daha iyi göstermek üzerine kurgulandığını ifade ederken, belgeselin yapımcı ortaklarından birinin Jordan'ın şirketi olduğunun da altını çizdi.

"Takım arkadaşları olarak biliyoruz ki belgeselin yüzde 90'ı gerçeklikten uzak" diyen Grant, "Jordan'ın takım arkadaşlarına söyledikleri ve aldığı cevaplar belgeselde yok. Tabii buna belgesel denirse..." ifadelerini kullandı.

Chicago Bulls'da yedi yıl forma giyen Horace Grant, "Jordan beni kontrol edebileceğini düşündü ama ben de onun üzerine gittim ve yanıldı. Will Perdue, Steve Kerr ve genç Scott Burrell... Belki idmanlarda olanları anlarım ama onları itmek sağda solda üzerlerine yürümek ve yumruk atmak hiç de doğru değildi" ifadelerini kullandı.

Belgeselde Jordan'ın 'The Jordan Rules' adlı kitabın kaynağı olarak kendisini göstermesini de yorumlayan Grant, "Yalan. Eğer benimle bir derdi varsa gelsin erkek gibi çözelim. Soyunma odası kutsaldır ve orada olanları dışarıya taşımam. Jordan beni hedef gösterdi" dedi.

Horace Grant: Belgeselin yüzde 90ı gerçeklikten uzak

Neymar, NBA Efsanesi Kareem Abdul-Jabbar İle Tanışıyor

TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayım
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet