Geri Dön

Kemer’de 2. ayak zamanı!

2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları hafta sonunda 2. ayak müsabakası ile devam ediyor. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde deneyimli ve genç biniciler bir kez daha buluşuyor

Kemer’de 2. ayak zamanı!

Carpe Diem Equestrian Team Lig sponsorluğunda düzenlenen 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları hafta sonunda yapılacak 2 ayak yarışmalarıyla devam edecek.

İki ayak ve bir finalden oluşan 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları’nın birinci ayağı 1-2 Şubat tarihlerinde yapılmıştı. İkinci ayağı hafta sonu gerçekleştirilecek organizasyonda final heyecanı ise 28-29 Mart tarihlerinde yaşanacak. Birbirinden farklı kategorilerde her gün altı yarışmanın gerçekleşeceği Kış Ligi’nde 135 cm ve 140 cm Gold Ligi’nin sponsorluğunu Carpe Diem Equestrian Team üstleniyor. Binicilik dünyasının önemli yarışmaları arasında yer alan 2020 Kış Ligi Engel Atlama Yarışmaları, binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması amacıyla gelecek vaat eden yeteneklerin keşfine de olanak sağlıyor.

Türkiye Binicilik federasyonuna kayıtlı tüm binicilere açık olacak heyecan dolu yarışmalara, Türkiye’nin farklı bölgelerinden en iyi at ve binicilerinin yanı sıra camianın önde gelen tanınmış isimleri ve deneyimli genç binicileri de katılacak.

Kemer’de 2. ayak zamanı

Serhan Türk: Barış Alper Yılmaz adından çok söz ettirecek
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet