Geri Dön

Mesut Özil için menajerinden resmi açıklama

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Mesut Özil'in geleceği hakkında konuşan menajeri Erkut Söğüt, "Mesut'un takıma dönmesini bekliyoruz. Zaten başka türlüsü mümkün değil çünkü oyuncunun kulübüyle iki yıl daha sözleşmesi var ve orada kalacak" dedi.

Mesut Özil için menajerinden resmi açıklama

Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, İngiliz basınına özel açıklamalar yaptı. Daily Mirror'a konuşan Söğüt, yıldız futbolcunun Fenerbahçe'deki geleceği gibi konularda değerlendirmelerde bulundu.

'TAKIMA DÖNMESİNİ BEKLİYORUZ'

Erkut Söğüt, sezonun ikinci yarısının önemli bölümünde sahalardan uzak kalan oyuncunun durumunu değerlendirdi, gelecek sezon takıma döneceğinden emin olduğunu söyledi: "Mesut'un takıma dönmesini bekliyoruz ve olacak olan da odur. Zaten başka türlüsü mümkün değil çünkü oyuncunun kulübüyle iki yıl daha sözleşmesi var ve orada kalacak."

Mesut Özil için menajerinden resmi açıklama

'FİKİR AYRILIKLARI OLMASI DOĞALDIR'

Patronla tartışma durumuyla ilgili Türk asıllı menajerin ifadeleri olduğu belirtilen bölümde şu sözlere yer verildi: "Bazı oyuncularla teknik adam arasında tartışma vardı. Ancak ben bu konuyu detaylı olarak bilmiyorum. Ne var ki zaten bu da hep olagelen bir şeydir. Zaman zaman antrenörler ile oyuncular arasında fikir ayrılıklarının olması çok da olağandışı bir şey değildir."

'KARİYERİNİ TÜRKİYE'DE SONLANDIRMAK İSTİYOR'

Erkut Söğüt şöyle devam etti: "Bana kalırsa Mesut Özil kariyerini Türkiye'de sonlandırmak istiyor. Bence Fenerbahçe'de ve Türkiye'de hala yapabilecek bir şeyleri var. Mesut'un şu an ordan başka bir ülkeye gittiğini tahayyül edemiyorum. Fenerbahçe'ye gitmeden önce böyle bir şey olabilirdi ama artık değil. Tabii futbolda ne zaman ne olacağını da bilemezsiniz."

 

Mesut Özil için menajerinden resmi açıklama

Melih Mahmutoğlu: Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber