Geri Dön

Mobil piyango!

Turkcell ile cuma günü dev bir anlaşmaya imza atacak Galatasaray, taraftarın hizmetine sunulacak mobil uygulama ile ciddi bir gelirin kapısını aralayacak.

Mobil piyango!

NEVZAT DİNDAR - ÖZEL HABER

Sarı-kırmızılılar bu özel aplisakyon sayesinde kulüpteki her gelişmeden haberdar olacak. Hatta bilet satın alabilecek ya da ürün siparişi verebilecek. Taraftar sayısı 1 milyonu aşarsa yıllık 35 milyon lira kasaya girecek.

Galatasaray Yönetimi, bir yandan transfer çalışmalarına devam ederken, bir yandan da dijital devrime imza atacak. Sarı-kırmızılılar, cuma günü iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ile dev bir sözleşmeye imza atarak büyük ortaklığa başlayacak.

Buna göre mobil uygulamayı telefonuna yükleyecek olan sarı-kırmızılı taraftarlar kulüpleriyle ilgili her gelişmeden haberdar olacak. Hatta bilet satın alabilecek ya da kulübün diğer ürünlerinin siparişini bu uygulamadan verebilecek. Ayrıca taraftarlar dünyanın neresinde olursa olsun, Galatasaray’ın maçında atılan her golü telefonundan tekrarını izleyebilecek. Böylece bu uygulama sayesinde taraftarlar kulüpleriyle ilgili bütün gelişmelerden anında haberdar olabilecekler.

İşin maddi kısmında ise Galatasaray’ın beklentisi büyük. Söz konusu aplikasyonu telefonlarına yükleyen taraftar sayısı 1 milyonu aşarsa sarı-kırmızılı kulübün bu işten 35 milyon lira kazanmasının söz konusu olacağı belirtiliyor. Başkan Dursun Özbek’in de beklentisinin çok daha fazla olduğu ve bu projeden yıllık 50 milyon lira kulübün kasasına girmesini planladığı belirtildi.

Büyük hamle

Galatasaray Kulübü ile Turkcell arasındaki bu dev anlaşmanın cuma günü yapılacağı belirtildi. Böylece Başkan Dursun Özbek seçim öncesi kulübe gelir getirecek çok önemli bir anlaşmaya imza atarak üyelerin karşısına çıkacak.
"Transfer görüşmeleri başladı" | Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi planlaması!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber