Geri Dön

Polat listesini açıkladı

Galatasaray’da 27 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimli olağan genel kurul toplantısı öncesi, Adnan Polat,yeni yönetim kurulu listesini açıkladı.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki organizasyonda, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, çok sayıda davetliye, 15 kişilik yeni yönetim kurulu listesinde yer alan isimleri tanıttı.
Adnan Polat’ın 2 yıl önce başkan seçildiği yönetim kurulundaki 8 kişi, bu kez listede yerini 8 yeni isme bıraktı.
Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı’nda yaşanan Cemal Nalga skandalının ardından yönetim kurulundan istifa eden, ancak başkan danışmanı sıfatıyla çalışmalarını sürdüren Yiğit Şardan ile birlikte, Cemal Özgörkey, Murat Yalçındağ, Ali Haşhaş, Haldun Üstünel, Işın Çelebi ve Mehmet Helvacı, yeni dönem için de başkan Adnan Polat tarafından yönetim kurulu listesine alındı.
Adnan Polat’ın yönetim kurulu listesinde Selim Sayılgan, Emir Sarıgül, Hakan Üstünberk, Vedat Eşkinat, Doğan Yalçınkaya, Yalçın Orhon, Taner Aşkın ve İbrahim Çağlar ise yeni isimler oldular.
Öte yandan, Galatasaray Yönetim Kuulu’ndan daha önce istifa eden Ahmet Dedehayır ile birlikte Sinan Kılıç, Faruk Bil, Mümtaz Tahincioğlu, Adil Emecan, Nejat Uygur, Metin Karakaya ve Tunca Hazinedaroğlu da bu kez listenin dışında kaldı.
Seçimlere gireceği yönetim kurulu listesindeki isimlerin, tek tek hazırlanan özel platforma davet edilmesini izleyen Adnan Polat, "Keşke 30 kişilik bir yönetim kurabilseydik ve mevcut üyelerimizle birlikte yeni isimleri alabilseydik" dedi.


-ÖZHAN CANAYDIN İÇİN SAYGI DURUŞU-
Galatasaray Kulübü’nün Pazartesi günü vefat eden eski başkanı Özhan Canaydın için, toplantının başında 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Özhan Canaydın’ın 2008 yılı mali genel kurul toplantısında yaptığı konuşmadaki, "Bugün sizlere veda ediyorum. Hakkınızı helal edin" sözleri ekrana yansıtılırken, davetlilerin oldukça duygulandıkları görüldü.

-ESKİ BAŞKANLAR DA KATILDI-
Adnan Polat’ın yönetim kurulu listesini tanıttığı toplantıya, bazı eski başkanlar da katıldı.
Toplantı salonunda sarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından Ali Tanrıyar, Faruk Süren ve Mehmet Cansun da yer aldı.
Toplantıya, Doğru Yol Partisi’nin eski başkanlarından Mehmet Ağar, Türkiye Değişim Hareketi Lideri ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer de katıldı.

Geçmişe yolculuk | Crystal Palace'ın Sunderland karşısında yaptığı harika geri dönüşYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber