Geri Dön

‘Salah, Mostafa için neden sessiz?’

Mostafa Mohamed’in Galatasaray’daki yükselişi ülkesi Mısır’da yakından takip eriliyor. Sarı-kırmızılı forma ile çıktığı 6 maçta 6 gol atan oyuncunun performansı memnuniyetle karşılanırken, ortaya beklenmedik bir soru atıldı.

‘Salah, Mostafa için neden sessiz?’
Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler

Mısır futbolunun yıldızı olan Mohamed Salah’ın şu ana kadar Mostafa’yı tebrik etmemiş olmasına dikkat çekildi. Mısır basınındaki haberde, Liverpoollu futbolcunun sessizliğine vurgu yapıldı, bu durumun neden böyle davrandığına yönelik soruları beraberinde getirdiği belirtilerek, görmezden gelip gelmediği sorgulandı.  

Mısırlı bir futbolcunun yurt dışına giderek burada başarılı olduğunda Salah’tan genelde tebrik açıklaması geldiği hatırlatıldı. Mısırlı futbolcuları tebrik edip övmesinin yanında, farklı spor branşlarında parlayan vatandaşı isimler için de benzer tavrı gösterdiği anımsatıldı.  

Mostafa Mohamed’in performansının övülmeyi hak ettiği, Salah’ın da başka Mısırlı futbolcular için yaptığı gibi Galatasaraylı oyuncu için de benzer bir mesaj göndermesinin beklendiği ifade edildi.  

‘Salah, Mostafa için neden sessiz’

 

Real Madrid'in Getafe'ye attığı en iyi goller!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet