Geri Dön

'Semih Kaya'ya araba kullanmayı Baros mu öğretti?'

Semih Kaya’nın aracını direğe vurmasının ardından, daha önce ehliyetine el konulan Galatasaray’dan takım arkadaşı Çek futbolcuya gönderme yapıldı.

'Semih Kaya'ya araba kullanmayı Baros mu öğretti?'

Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Sparta Prag forması giyen Semih Kaya’nın Çekya’nın başkentinde yaptığı trafik kazası, futbolcunun, kendisi gibi bir başka eski Galatasaraylı’ya benzetilmesine neden oldu.

Milan Baros, 2007’de Fransa’nın Lyon kenti yakınlarındaki bir otoyolda 271 kilometre hızla gidince radara takılmış, polis çevirmesine girmişti. Futbolcunun hem aracına hem ehliyetine el konulmuştu.

Semih Kaya ise Prag’da aracının kontrolünü kaybedince, yolun kenarındaki ışık direğine çarptı. Futbolcu yara almadan kurtulurken, araçta 122 bin lira kadar bir hasar oluştu.

‘Sahada yavaş ama yolda değil’

Çek basını kazanın ardından iki futbolcuyu bir arada kullanan bir habere imza attı. ‘Semih’e araba kullanmayı Baros mu öğretti?’ başlığının kullanıldığı haberde iki ismin aynı dönemde Galatasaray’da bulundukları ve arkadaş oldukları hatırlatıldı. Semih için ayrıca ‘Sahada en yavaş futbolculardan bir tanesi ama yolda öyle değil. Sparta’nın en pahalı oyuncusu, arabasını mahvetti’ ifadeleri dikkat çekti.

Claire Hogle'den ses getiren golf paylaşımı!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner