Geri Dön

Semih Özsoy: "Devre arası transfer istenirse olur"

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, "Birkaç bireysel hatadan arındığımızda daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Üstüne koyarak devam edeceğiz. 29uncu şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz" dedi.

Semih Özsoy: "Devre arası transfer istenirse olur"

Fenerbahçenin Süper Ligin 9uncu haftasında İttifak Holding Konyasporu 5-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Başkan Vekili Semih Özsoy, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Galibiyet için mutlu olduklarını ifade eden Özsoy, "Konya gibi güçlü ve dirençli bir takıma karşı büyük bir galibiyet aldığımız için mutluyuz. Birkaç bireysel hatadan arındığımızda daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Üstüne koyarak devam edeceğiz. 29uncu şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Bunları konuşmanın erken olduğunu biliyoruz. Takımınızın bu hali bizi mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

"CUMHURBAŞKANIMIZIN TEŞRİFİ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'na katılmasından dolayı çok gururlu olduklarını vurgulayan Özsoy, "Bugün çok mutluyuz.  Mutluluğumuzun en başında Cumhurbaşkanımızın divanımıza teşrifi var. 25inci yılını doldurduğu için rozetini almaya teşrif etti. Bu onur duyduğumuz bir şeydi. Ayrıca yıllardır beklediğimiz, çaba sarf ettiğimiz 3 okul ve 1 spor salonu yaptırdığımız arazinin bize geçmiş olması da bizi çok mutlu etti. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bugünkü toplantıda camiamızın ne kadar büyük olduğunu, gönlün ferman dinlemediğini bir kez daha gördük" şeklinde konuştu.

ERSUN YANALIN SÖZLERİNE YORUMU

Semih Özsoy, Ersun Yanalın "Biz şampiyon olacağız, diğer kulüpler sıralamayı belirlesin" sözlerinin hatırlatılması üzerine ise "Benim böyle bir şey söylemem doğru olmaz. Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Hocamıza, oyuncularımıza inancımız sonsuzdur. Üstüne koyarak giderek ve daha iyi olarak ilerleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

FEDERASYON BAŞKANININ DİVANIMIZA KATILMASI DOĞAL BİR DURUM

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemirin bugün gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'na katılmasının çok normal olduğunu vurgulayan Semih Özsoy, "Bizim tarafımızdan garip bir şey yoktur. Cumhurbaşkanımızın teşrif ettiği ve sporun konuşulduğu bir toplantıda Futbol Federasyonu Başkanının da olması kadar doğal bir durum olamaz. Diğer kulüpler de çağırsa onların da divanına katılacaktır" diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZ VE SPOR BAKANIMIZ TÜRK FUTBOLU İÇİN BÜYÜK ŞANS

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çok iyi bir Fenerbahçeli olduğuna vurgu yapan Semih Özsoy, "Avrupada zirvede olmak bizim birinci hedefimiz ve olmazsa olmazımızdır. Biz gerçekler üzerinden konuşabiliriz. Türk devletinin büyük bir şansıdır, futboldan spordan gelen birisidir. Spor Bakanımız mükemmel bir insan, bütün sorunları çözmeye çalışan ve her külübe eşit mesafede yaklaşan insanlar. Bunları başka bir yere çekmek, art niyetli olmaktır" dedi.

DEVRE ARASI TRANSFER İSTENİRSE OLUR

Öte yandan Fenerbahçenin sezonun devre arasında transfer yapma ihtimali ile ilgili soruya ise Semih Özsoy, "Devre arasında transfer istenirse olur. Ersun hoca, Comolli ile oturur konuşur ve bize gelen bir rapor olursa bu doğrultuda hareket ederiz" cevabını verdi.

Başakşehir'in yeni transferi Lucas Lima'dan mesaj var!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet