Geri Dön

Senad Ok: Eljif'in parasıyla Ze Luis transfer edilecek

Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, Skorer TV'de Fenerbahçe'nin transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ok, "Güvendiğim kaynaklardan aldığım bilgiye göre hocanın olmazsa olmazı Ze Luis. Eljif'i satarsan bu transfer olabilir. Ze Luis'in transferi Eljif'e bağlı. Eljif'in büyük ihtimalle ayrılacağını düşünüyorum" yorumunu yaptı.

Senad Ok: Eljif'in parasıyla Ze Luis transfer edilecek

İşte Senad Ok'un yorumları: "Hoca takımı iyi toparlamış. Erzurumspor maçına iyi hazırlamış. Ersun hoca Ankaragücü ve Erzurumspor deplasmanlarında geçer not aldı. Olumlu taraflar çok fazlaydı.

"Alacakları artı maaşı karşılığında 25 maç maddesi ortadan kalktı"

Valbuena ile alakalı bilgi vermek istiyorum. 25 maç maddesi (25 maç oynarsa sözleşmesi 1 yıl uzar) geçtiğimiz haftalarda kaldırılmıştı. İpler Valbuena'nın elindeydi. Alacakları artı maaşı karşılığında 25 maç maddesi ortadan kalktı.

"Transferde hocanın olmazsa olmazı Ze Luis"

F.Bahçe'de varsa yoksa Ze Luis konusu var. Geçen hafta Ze Luis net konuşmuştum. Güvendiğim kaynaklardan aldığım bilgiye göre hocanın olmazsa olmazı Ze Luis. Eljif'i satarsan bu transfer olabilir. Ze Luis'in transferi Eljif'e bağlı. Eljif'in büyük ihtimalle ayrılacağını düşünüyorum. Eljif'in Makedon Milli Takımı'ndan arkadaşlarına 'Avrupa'dan bir takımla anlaştım' dediğinin bilgisini aldım. Ze Luis için G.Saray'ın da ilgisi olduğunu biliyorum.

"Allahyar transferinden Ersun hocanın haberi yok"

Ersun hocanın Allahyar transferinden haberinin olmadığını biliyorum. Karman-çorman bir durum var. Futbolun patronu Ersun hoca olmalı. Alt yapıdaki hamlelerden bile Ersun hocanın haberinin olması lazım. Şaşırdığım ve anlam veremediğim konu bu. Biraz daha bekleyelim. Devre arası transferlerinin tamamında Ersun hocanın onayı var. F.Bahçe'nin futbol aklını kim yönetiyor? Futbolun patronu bir kişi olması gerekir.

"Hücum hattının Ze Luis, Kalinic ve Muriç'ten oluşturulması düşünülüyor"

Dirar'ın da Soldado'nun da Valbuena'nın da kalması gerektiğini düşünüyorum. Süper Lig'deki transfer çalışmaları hakkında Vedat Muriç'i söyleyebilirim. Özetle Ze Luis, Nikola Kalinic ve Vedat Muriç üçlüsü hücum hattı şeklinde düşünülüyor. Ozan kampa katılacak. Ama hoca oynatır mı, oynatmaz mı bilemeyiz."

Beşiktaş'tan maç günü paylaşımı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet