Geri Dön

Seyrantepe’de sıcak gelişme

İkinci Başkan Mehmet Helvacı, Divan Kurulu’nda, stat inşaatında ciddi bir çalışma başlatıldığını açıkladı

Seyrantepe’de sıcak gelişme

Galatasaray Kulübü’nün Divan Kurulu Toplantısı yapıldı. Galatasaray Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, İrfan Aktar’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya yönetim adına İkinci Başkan Mehmet Helvacı, Genel Sekreter Mümtaz Tahincioğlu ve yönetici Nejat Uygur katılırken, üyeler toplantıya fazla ilgi göstermedi.
İkinci Başkan Helvacı, Seyrantepe’de yapımına devam edilen yeni statta çalışmaların sevindirici olduğunu söyledi. Konuyla ilgili basına, inşaatın devam etmediği, sistemin çalışmadığı, TOKİ’nin yüklenici firmayla sözleşmeyi feshedeceği haberlerinin yansıdığını aktaran Helvacı, “Geçen hafta itibariyle, bizim de yerinde gidip gördüğümüz üzere, statta ciddi bir çalışma başlamış durumdadır. Oldukça önemli bir aşama kaydedilmiştir. Son bir hafta içerisinde başlayan faaliyetle, inşaatın canlı bir şekilde çalıştığını göstermektedir. Stat inşaatı canlı bir şekilde sürüyor” ifadelerini kullandı.

Su raporu okundu
Riva arazisinin inşaat izni ve ruhsatıyla ilgili çalışmaların da sürüdüğünü belirten Mehmet Helvacı, kulüp şirketleri Sportif A.Ş. ile Futbol A.Ş.’nin birleştirilmesinden vazgeçildiği yönündeki haberlerin gerçekleri yansıtmadığını kaydetti.
Bu arada Su Sporları Şubesi’nde geçmişte bir takım usulsüz uygulamalarla zimmete geçirme ve harcamaların yapıldığı iddiaları üzerine hazırlanan rapor da üyelere okundu ve kulübün zarara uğratılmadığı kararının alındığı açıklandı.

Atılay Canel: "Futbolcularımız iyi bir mücadele örneği gösterdi"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber