Geri Dön

Skrtel’le ipler kopuyor

Slovak stoper, yönetimin yaptığı düşük ücret ve kısa süreli öneriyi geri çevirdi. ABD, Arap ve Çin kulüplerinin yanı sıra Parma’dan teklif alan Skrtel’in arabasını bile sattığı belirlendi.

Skrtel’le ipler kopuyor

SENAD OK

Yeni sezon kadrosunu en kısa sürede kurmak isteyen Fenerbahçe, iç ve dış transfer çalışmalarına devam ediyor.

Bu çerçevede takımın en önemli isimlerinden Martin Skrtel ile kısa süre önce bir görüşme yapıldı. 35 yaşındaki Slovak stopere ilerleyen yaşı nedeniyle düşük ve kısa vadeli bir kontrat önerildi. Skrtel bu teklifi, “Benim son kontratım” diyerek geri çevirdi.

Uzun vadeli ve daha yüksek bir kontrat yapma şansı olduğunu belirten deneyimli futbolcu artık kendisine gelen diğer teklifleri masaya yatırmaya başladı. Futbolcuya, ABD Ligi, Arap ve Çin kulüplerinin teklif yaptığı biliniyor. Ayrıca İtalyan ekibi Parma ile de görüşen Skrtel, ailesiyle değerlendirme yaptıktan sonra nihai kararını verecek. Ayrılık hazırlıklarına başlayan başarılı futbolcunun ailesine ait olan aracı da sattığı ifade edildi. Ligin bitimine kısa bir süre kala Skrtel’in bu hareketi ayrılık sinyali olarak yorumlandı.

Bu sezon 25 lig maçında forma giyen Martin Skrtel önceki sezonlarda da takımın vazgeçilmezi olmuştu. Bu sezonki üstün performansına rağmen takımın alt sıralara düşmesine engel olamayan Slovak stoper bir gol kaydetti. Neustadter, Sadık ve Serdar ile birlikte savunmada görev yapan Skrtel formasını hiç kaptırmadı.

Floriana Messina, yayın öncesi son halini paylaştı...YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber