Geri Dön

Sneijder 5 milyon!

Inter'in 'feda' teklifine olumsuz yanıt veren Sneijder için Galatasaray yeniden devreye girdi. Türkiye'de vergilerin düşük olması Hollandalı'nın aklını çeliyor.

Sneijder 5 milyon!

QPR çekildi, Florya yolu açıldı

Kadrosuna dünyaca ünlü bir isimle güçlendirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını açıklayan Galatasaray, Inter'in yıldızı Sneijder için kesenin ağzını açtı. Sarı-Kırmızılılar, Sneijder'a yıllık net 4.5 milyon euroluk bir teklif yapmaya hazırlanıyor. Hollandalı yıldız, Inter'de de vergiler düştükten sonra bu rakamı kazanıyor. Ama Sneijder, sponsor gelirleriyle birlikte yılda 10 milyon 500 bin euro gelir elde ediyor.

Sponsor problemi

Sneijder, sponsor gelirlerini kaybetmemek için Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyor. Ancak Inter'in fedakarlık isteğine olumsuz yanıt veren 28 yaşındaki orta saha, İngiltere'den gelen haberle sarsıldı. QPR, haftalık 200 bin pound (yıllık 7.6 milyon pound) isteyen Hollandalı futbolcunun transferinden kesin olarak vazgeçti.

Bunun üzerine Sneijder, menajerler aracılığıyla Galatasaray'a "Teklifinizi yükseltirseniz Türkiye'ye gelirim" mesajı yolladı. Sarı-Kırmızılı yönetim Sneijder'i ikna etmek için sponsor gelirlerini de barındıran yeni bir sözleşme üzerinde çalışmaya başladı.

Okan Buruk: "Türk bayrağına yakışır şekilde oynayamadık"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber