Geri Dön

Son dakika - Ahmet Ağaoğlu: Potansiyelimiz ve hedeflerimiz büyük

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp dergisine sezonu değerlendirdi “Sportif anlamda son iki sezon sürekli yarışın içinde olduk. Tabii ki yaptıklarımızdan tam anlamıyla memnun değiliz. Hedeflerimiz de potansiyelimiz de büyük” dedi

Son dakika - Ahmet Ağaoğlu: Potansiyelimiz ve hedeflerimiz büyük

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, zorlu bir sezonu geride bırakmak üzere olduklarını belirterek, “Trabzonspor ruhuna yakışır bir mücadele örneği sergiledik. Uğurcan ve Abdülkadir Ömür gibi Avrupa’nın takip ettiği futbolculara sahip, Türkiye’nin en değerli takımı olan bir Trabzonspor var artık” dedi.
Bordo-mavili takımın patronu kulüp dergisine yaptığı açıklamaya şöyle devam etti: “Sıkışık fikstür gibi zor durumlara rağmen hep yan yana durduk. Sportif anlamda son iki sezon sürekli yarışın içerisinde olduk ve 10 yıl sonra müzemize 2 kupa götürdük. Kulübün finansal durumunu sürdürülebilir hale getirdik. Tabii ki yaptıklarımızdan tam anlamıyla memnun değiliz. Hedeflerimiz de potansiyelimiz de büyük.”
Ekip arkadaşlarının gece gündüz demeden mesai harcadıklarını kaydeden Ağaoğlu, “Bu takıma ve camiaya sevdalı insanlar olarak; yorulmadan çalıştık. Geldiğimiz nokta, Trabzonspor’un geleceğe emin adımlarla yürüyeceğinin göstergesidir. Elbette ki bu süreçte en üzgün olduğumuz konu taraftarlarımızdan, onların enerjisinden mahrum kalmamızdı. Motivasyonumuzu perçinleyen güzide taraftarlarımızın yer almadığı sessiz tribünlere karşı sahaya çıkmak büyük bir eksiklikti. İnşallah bu zor günler de geçecek” diye konuştu.

Son dakika - Ahmet Ağaoğlu: Potansiyelimiz ve hedeflerimiz büyük

Emre Belözoğlu, motoruyla yollarda
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet