Geri Dön

Son dakika - Becali'den Morutan için olay açıklama! '3 milyon Euro bile etmez'

Galatasaray'ın ilgilendiği Morutan ile ilgili bu kez FCSB Başkanı Gigi Becali açıklama yaptı. Becali morutan için "Galatasaray'ın durumunu anlıyorum. Şu an değeri 3 milyon Euro bile değil ama yine de 8 milyon Euro'ya vermem. Türklerin ne kadar verdiğini bilmiyorum çünkü resmî olarak kimseyle görüşmedim. " dedi.

Son dakika - Becali'den Morutan için olay açıklama! '3 milyon Euro bile etmez'

FCSB'nin sahibi Becali, Morutan ile ilgili olarak "Galatasaray'ın durumunu anlıyorum. Morutan'ın son 3 maçtaki performansına ben de 3 milyon euro ödemezdim. Ancak, şu anda onun için 8 milyonu kabul etmeyeceğim. Yakında 'bomba' gibi oynamaya devam eder." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas Morutan ile ilgili olarak, Morutan ile ilgili herhangi bir resmi teklif, yazışma ya da görüşme olmadı. Hatta şunu söyleyeyim, olmayacak da” diyerek bu transferle ilgili girişimlerinin olmayacağını söyledi.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim kısa süre önce Morutan'la ilgili olarak 2017 yılından bu yana takip ettiklerini ve oyuncuyu uygun şartlarda olursa kadroda görmek istediğini söylemişti.

Son dakika - Becaliden Morutan için olay açıklama 3 milyon Euro bile etmez

Patrick Van Aanholt'un frikik golü

Fatih Terim'den tepkilere yanıt
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner