Geri Dön

Son dakika - Beşiktaş maçı sonrası Denizlispor'da hakem tepkisi! "Böyle saçmalık olmaz"

Süper Lig'de Beşiktaş'a 3-2 mağlup olan Denizlispor'da Başkan Ali Çetin ve Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya açıklamalarda bulundu.

Son dakika - Beşiktaş maçı sonrası Denizlispor'da hakem tepkisi! "Böyle saçmalık olmaz"

Süper Lig'de Beşiktaş'a 3-2 mağlup olan Denizlispor'un kulüp başkanı Ali Çetin, maç içinde lehlerine verilmeyen bir penaltılarının olduğunu belirterek, "Gerçekten Anadolu kulüplerinin kaderi bu, yazık." dedi. 

Çetin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ı tebrik ettiğini ancak Anadolu kulüplerine karşı "emek hırsızlığı" yapıldığını savundu. 

Maçta VAR'dan tekrar izlenen Özer Özdemir ile N'Sakala arasındaki pozisyonun penaltı olduğunu aktaran Çetin, "Gerçekten Anadolu kulüplerinin kaderi bu, yazık. Bu emekler Anadolu kulüplerinde, yukarıdakiler gibi olmuyor. Burada gerçekten emek emek, tırnaklarla bir yerlere geliniyor. Ondan dolayı bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum." diye konuştu. 

Çetin, gerekli itirazları yapacaklarını vurgulayarak, "İtiraz da yapsanız, burada insanlara karşı bir emek kaybı var. Bu kolay değil, insanın içi acıyor. Aleyhimize bunun daha hafifleri penaltı olarak verildi. Biz sesimizi çıkartmadık. Bu barizdi, bu emeğin harcanması." ifadelerini kullandı. 

Mustafa Yumlu'nun kasığında bir yırtık meydana geldiğini ve yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağını kaydeden Çetin, şöyle konuştu: 

"3 sakatımız vardı, 1 oyuncumuzun da Kovid-19 testi pozitif çıktı. Bir gün sonraki testi de negatif çıktı ancak bakanlığın sisteminden değiştirme şansımız olmadığı için futbolcu kardeşimizi oynatamadık. Yani 6 sakatla Denizlispor'u izledi Türkiye. İyi bir mücadele verdik. Penaltı pozisyonuyla ilgili insanlar izleyince benim ne demek istediğimi anlayacaklar."

Son dakika - Beşiktaş maçı sonrası Denizlisporda hakem tepkisi Böyle saçmalık olmaz

Çetin, şehrin hakkını yedirmemek için ne gerekiyorsa yapacaklarını sözlerine ekledi.

Denizlispor'da Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya açıklamalarda bulundu.

 "Ne yazık ki hakem hatalarına kurban gittik! Her şey göz önünde, verilmeyen penaltı, 7 dakikalık uzatmayı 2 dakika önce bitirdiler! Hakem VAR'a gitmesine rağmen penaltıyı vermemesi aklımızın ucuna gelmiyordu. Böyle saçmalık olmaz!"

"Burada herkesin emeği, ekmeği var. Emek hırsızı demek istemiyorum ama emeğimizin çalınmasına içimiz el vermiyor. Ayıptır, günahtır, biz adalet istiyoruz. Haksızsak bize ceza versinler, bu açıklamamdan dolayı bana ceza verebilirler."

Son dakika - Beşiktaş maçı sonrası Denizlisporda hakem tepkisi Böyle saçmalık olmaz

CZN Burak'tan Kongo'daki hayranına jest!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet