Geri Dön

Son dakika - Beşiktaş Rosier'de mutlu sona ulaştı!

Beşiktaş’a bir yıl daha kiralanan Rosier, “Hayatımda ilk kez kalbimin sesini dinlemem gerektiğini hissettim. Çünkü bazı anlar paradan değerlidir. Burada hissettiklerim paha biçilemezdi. Çünkü ben Beşiktaş’ın çocuğuyum. Çok sevdik be abi” diye konuştu

Son dakika - Beşiktaş Rosier'de mutlu sona ulaştı!

SERDAR SARIDAĞ

Beşiktaş ve Valentin Rosier muradına erdi, Sporting, bir yılı kiralık olmak üzere, sözleşmeye daha sonra zorunlu satın alma opsiyonu koyarak Fransız sağ beki Kartal’a verdi.
Siyah-beyazlılar, “Kulübümüz, 2021-22 sezonu transfer çalışmaları kapsamında, geçtiğimiz sezon futbol takımımızın elde ettiği çifte şampiyonlukta pay sahiplerinden biri olan Valentin Rosier ile yeni sözleşme imzaladı. Kulübümüze yeni dönemde de önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız; Beşiktaşımıza duyduğu derin aidiyet ve sergilediği özverili performansla taraftarlarımızın gönlünde taht kuran Valentin Rosier’e ‘yuvana hoş geldin’ diyor, başarılar diliyoruz” denildi.

Son dakika - Beşiktaş Rosierde mutlu sona ulaştı


Beşiktaş’a döndüğü için büyük mutluluk yaşayan başarılı futbolcu, “Transfer zorlu bir süreç. Birden fazla söz sahibi var ve doğru tercihi yapmanız gerek. Bazen de duygularınız ağır basar. Hayatımda ilk kez kalbimin sesini dinlemem gerektiğini hissettim çünkü bazı anlar paradan değerlidir. Burada hissettiklerim paha biçilemezdi. Bunların karşılıklı olduğunu biliyorum. Çünkü ben Beşiktaş’ın çocuğuyum. Çok sevdik be abi” ifadelerini kullandı.
Sosyal medya hesabından da siyah-beyazlı taraftara seslenen Rosier, “Havaalanındaki sıcak karşılama ve tüm mesajlarınız için teşekkür ederim. Sizinle olduğum için çok mutluyum. Umarım yine harika bir sezon geçiririz” dedi.

Son dakika - Beşiktaş Rosierde mutlu sona ulaştı

Vitor Pereira'dan oyuncularına övgü dolu sözler
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber