Geri Dön

Son dakika | Falette, Frankfurt’a dönüyor

Fenerbahçe’deki kiralık sözleşmesi sona eren ve hala İstanbul’da bulunan Simon Falette’nin Almanya’ya giderek gelişmeleri Frankfurt'tan takip edeceği duyuruldu.

Son dakika | Falette, Frankfurt’a dönüyor
Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler

Fenerbahçe transferde yeni isimleri birer birer açıklarken, Simon Falette’nin durumu ise belirsizliğini koruyor. Sarı-lacivertlilerin geride kalan sezonun devre arasında Eintracth Frankfurt’tan kiralık olarak kadrosuna kattığı futbolcunun sözleşmesi sezonun tamamlanmasıyla sona erdi.  

Son dakika | Falette, Frankfurt’a dönüyor

Opsiyon kullanılmadı, durumu belirsiz  

Satın alma opsiyonu sarı-lacivertlilerde bulunmasına karşın bu opsiyon kullanılmazken, Fransız futbolcunun durumu belirsizliğini korumaya devam etti. Almanya’nın Bild gazetesi, halen İstanbul’da bulunan oyuncunun yol haritasını açıkladı.  

İstanbul’da tatil yaparak vakit geçiriyor    

Tatilini İstanbul’da geçirdiği belirtilen 28 yaşındaki savunma oyuncusunun şimdilik Frankfurt’a döneceği bildirildi. Fenerbahçe’nin kendisini takımda tutmaya yönelik niyeti bulunsa da ortaya çıkan finansal duruma dikkat çekildi.  

Ekim’e kadar her şey mümkün  

Falette’nin geri döneceği Frankfurt’ta gelişmeleri takip edeceği, içinde Fenerbahçe seçeneğinin de bulunduğu ihtimallerin Ekim ayına kadar geçerli olacağı aktarıldı. Teknik direktör Adi Hütter yönetiminde ise, bir yıl daha kontratı bulunan Eintracht Frankfurt takımında kendisi için bir gelecek bulunmadığının altı çizildi.

Fenerbahçe'den olaylı ayrılan Max Kruse'nin sarı lacivert kariyeri...

 

 

Irina Moroziuk sıkı çalışıyor!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber