Geri Dön

Son dakika - Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu farkını gösterdi!

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu oynattığı futbol ile farkını kısa sürede gösterdi. Yönetim ve camiada, teknik adam değişikliğinin daha erken yapılması halinde takımın daha iyi bir yerde olacağı görüşü hakim.

Son dakika - Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu farkını gösterdi!

Sarı-lacivertlilerde teknik adam değişikliği sonrası bir toparlanma söz konusu olsa da bu durumun şampiyonluk için yetmesi pek mümkün gözükmüyor. Lider Beşiktaş, Hatayspor önünde 7-0 kazanarak avantajını korudu.
Emre Belözoğlu oynattığı futbol ile farkını kısa sürede gösterdi. Bu süreçte iki maçta puan kaybı yaşandı. Yeni Malatya maçında son dakikada penaltısı verilmeyen sarı-lacivertliler Alanyaspor’a karşı da ikinci yarı 10 kişi oynamak zorunda kalınca 2 puan bıraktı.
Yönetim ve camiada, teknik adam değişikliğinin daha erken yapılması halinde takımın daha iyi bir yerde olacağı görüşü hakim. Matematiksel olarak şans devam etse de şampiyonluk ümitleri artık tükenmek üzere. Bu nedenle Fenerbahçe’de herkes en azından ikinci olarak ligi tamamlamak istiyor. Bunun için de teknik heyet takımdan tam konsantrasyon istiyor.

Son dakika - Fenerbahçede Emre Belözoğlu farkını gösterdi

Enner Valencia'nın Tigres Formasıyla En iyi Anları

A Milli Futbol Takımı, Bakü'deki ilk çalışmasını yaptı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet