Geri Dön

Son dakika - Galatasaray, Fatih Karagümrük karşısında! Muhtemel 11'ler...

Galatasaray, Fatih Karagümrük ile yapacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamladı. Milli takım kampında Kovid-19 testi pozitif çıkan Taylan Antalyalı’nın ise maç kadrosunda yer alıp almayacağı bu sabah yapılacak testlerinin ardından belli olacak.

Son dakika - Galatasaray, Fatih Karagümrük karşısında! Muhtemel 11'ler...

Galatasaray, Fatih Karagümrük ile yapacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamladı. Antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Gruplar halinde pas çalışması yapılan idmanın ana bölümünde taktik çalışması gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketleriyle sona erdi.
Sakatlığı sona eren Kerem Aktürkoğlu ve milli takım kampında gerçekleştirilen Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından 10. gün yapılan testi negatif çıkan Emre Kılınç antrenmanda takımla beraber çalışmalara katıldı.
Milli takım kampında Kovid-19 testi pozitif çıkan Taylan Antalyalı’nın ise maç kadrosunda yer alıp almayacağı bu sabah yapılacak testlerinin ardından belli olacak.
Yapılan MR tetkiklerinin ardından kasık adalesinde ikinci derece zorlanma tespit edilen Linnes’in tedavisine başlanırken idman sonrası sağ üst arka adalesinde ağrı hisseden Arda Turan’ın ilk kontrolü sonrası bu bölgesinde hafif düzeyde zorlanma belirlendi.

Son dakika - Galatasaray, Fatih Karagümrük karşısında Muhtemel 11ler...

Son dakika - Galatasaray, Fatih Karagümrük karşısında Muhtemel 11ler...

?rel=0
Serdar Sarıdağ'dan şampiyonluk değerlendirmesi | Sergen Yalçın, Fenerbahçe, Galatasaray...
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet