Geri Dön

Son dakika - Galatasaray'a derbi öncesi 3 müjde birden!

Galatasaray, Süper Ligin 40'ıncı haftasında Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Corona virüsü atlatan Luyindama, Ozornwafor ve Fatih Öztürk antrenmanlara başladı.

Son dakika - Galatasaray'a derbi öncesi 3 müjde birden!

Galatasaray, Süper Ligin 40'ıncı haftasında Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra gruplar halinde dar alanda pas çalışması yapan sarı-kırmızılılar, antrenmanın ana bölümünde taktik çalışma gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Sarı-kırmızılılarda Henry Onyekuru, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalara katılırken, karantina süreleri tamamlanan ve 10'uncu gün testlerine negatif sonuca ulaşılan Fatih Öztürk, Christian Luyindama ve James Ozornwafor da antrenmanda takımdaki yerini aldı.

Galatasaray, Beşiktaş derbisinin hazırlıklarını yarın akşam saat 18.00de Florya Metin Oktay Tesislerinde yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Son dakika - Galatasaraya derbi öncesi 3 müjde birden

Arda Turan’ın Barcelona’daki golleri

Ogün Şahinoğlu: "Beşiktaş, Rosier'in Menajeri ile anlaşmaya vardı!"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet