Geri Dön

Son dakika - Galatasaray'da futbolun patronu Fatih Terim

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, doğrudan Başkan Burak Elmas’a bağlandı. Cim-Bom’da, futbol şubesi için ayrı bir yönetici belirlemek yerine, her şeyin tecrübeli teknik adama bırakılması sağlandı

NEVZAT DİNDAR

Galatasaray’da Burak Elmas’ın koltuğa oturmasıyla futbolda yeni dönem başladı. Elmas, Florya ile direkt temas kurma kararı aldı ve bu nedenle “Futbol şube sorumlusu” görevi ortadan kalktı.
Geçen dönem Florya ile yönetim arasında yaşanan çatışmaları da dikkate alan Başkan Burak Elmas, bundan sonra Fatih Terim ile iletişiminde aracı kullanmayacak. Sarı-kırmızılı kulübün yeni patronu, futbolla ilgili birikimlerini bu noktada kullanacak ve tecrübeli teknik adamın elini rahatlatacak.
Terim ile olan yakın diyaloğu nedeniyle Florya’ya mümkün olduğunca zaman ayıracak olan Başkan Burak Elmas’a, futbol konusunda Işıtan Gün yardımcı olacak.
Geçmişte de Galatasaray’da yöneticilik yapan ve son olarak Fortuna Sittard Kulübü Başkanı olan Işıtan Gün, Elmas’a futbol ile ilgili planlama ve strateji konusunda katkıda bulunacak. Ayrıca Sportif AŞ’den de Ural Aküzüm’ün ağırlığı futbola vereceği öğrenildi.

Son dakika - Galatasarayda futbolun patronu Fatih Terim

Mehmet Ayan patladı | Vedat Muriqi, Onyekuru, Sörloth...
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet