Geri Dön

Son dakika - Karim Hafez: "Mostafa Mohamed en büyük kulüpte"

Mısır basınına konuşan Yeni Malatyasporlu futbolcu, "Mostafa şanslı çünkü Türkiye’nin en büyük kulübüne transfer oldu. Bu yüzden daha büyük liglere gitme şansı daha yüksek” dedi.

Son dakika - Karim Hafez: "Mostafa Mohamed en büyük kulüpte"

Yeni Malatyaspor’da top koşturan Mısırlı sol bek Karim Hafez, Galatasaray forması giyen vatandaşı Mustafa Muhammed’in başarılı olacağına inandığını söyledi.

Mısır basınına konuşan Hafez, “Mostafa Mohamed’in Türkiye’de bu kadar çabuk parlayacağını düşünmüyordum çünkü Mısırlı oyuncular yurt dışına gittiklerinde kendilerini göstermek için belli bir süreye ihtiyaç duyuyorlar. Mostafa geldiğinde İngilizce bilmiyordu. Şimdi öğrenmeye başladı ve çok iyi bir şey yapıyor. Mostafa şanslı çünkü Türkiye’nin en büyük kulübüne transfer oldu. Bu yüzden daha büyük liglere gitme şansı daha yüksek” dedi.

Süper Lig’le ilgili görüşlerini de paylaşan Karim Hafez, “Bazıları Türkiye liginin düşük kalitede olduğunu ya da Mısır ligi seviyesinde olduğunu söylüyor. Burada çok iyi futbolcular top koşturuyor, burası herkesin oynayabileceği bir lig değil” yorumunu yaptı.

Son dakika - Karim Hafez: Mostafa Mohamed en büyük kulüpte

Ahmet Nur Çebi: "Boş gezenin boş kalfası"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet