Geri Dön

Survivor’da SPOR konseyi!

Ekranların fenomen yarışması Survivor kapılarını bu kez Milliyet’e açtı...

Survivor’da SPOR konseyi!

Ekranların fenomen yarışması Survivor kapılarını bu kez Milliyet’e açtı...

Bu yıl 63. düzenlenen Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde son güne girilirken, Survivor’da haftalardır nefesleri kesen bir mücadele veren Ünlüler ve Gönüllüler Takımı herkesin sonucunu merakla beklediği tarihi oylamaya katıldı, yedi kategorinin en iyileri için oy kullandı.Ünlüler takımında yer alan rekortmen dalışçımız Şahika Ercümen, “2014 yılında aynı yarışmada birincilik kürsüsüne çıktım. Bu ödülün insana verdiği gurur anlatılamaz. Görüyorum ki bu yıl da birbirinden değerli sporcular var. En iyi olanın kazanmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yine Beşiktaş’ın eski futbolcusu İlhan Mansız, Fenerbahçe’nin eski yıldızı Serhat Akın, milli boksör Adem Kılıçcı da adaylara başarı dilerken, seçimlerini büyük bir özenle yaptılar.

Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde oy verme işlemi bugün sona erecek. Beşiktaş Kulübü resmi sitesinden hem Başkan Fikret Orman, hem Şenol Güneş, hem de Beşiktaş Futbol Takımı’na destek için taraftara yaptığı çağrıdan sonra birincilik yarışı iyice kızıştı. Özellikle son gün gelecek oylar birkaç dalın sonucuna önemli etki yapacak. Şu ana kadar bir milyona yakın okurun katıldığı dev ankette şampiyonlar 22 Mart’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek görkemli gecede açıklanacak.

Survivor’da SPOR konseyi

Ibrahimovic hız kesmeden çalışıyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber