Geri Dön

Töre dönmezse ilk hedef Dudu

Siyah-beyazlılar, Gökhan Töre’nin durumuna göre kanat oyuncusu transferi yapacak. Sakatlığı bulunan başarılı futbolcuda sorun çıkarsa Palmeiras forması giyen Dudu için harekete geçilecek.

Töre dönmezse ilk hedef Dudu

SERDAR SARIDAĞ

Kartal’ın 2,5 milyon pound karşılığında West Ham’a kiraladığı Gökhan Töre, yaz transfer döneminin kilit isimlerinden biri olacak. Sakatlığı yüzünden uzun süredir sahalardan uzak olan ve 1 ay önce İstanbul’a gelerek bireysel çalışmalara başlayan başarılı futbolcuyu yakın takibe alan siyah-beyazlı yönetim, Töre’nin raporlarına göre transferindeki stratejisini belirleyecek.

Beşiktaş’a geldiği günden beri takıma büyük katkı sağlayan Gökhan Töre’nin de yönetimin yeni bir kanat oyuncusu almaması için çalışmalarını büyük bir istekle sürdürdüğü öğrenildi. Şenol Güneş’in ilk senesinde elde edilen şampiyonlukta önemli payı olan siyah-beyazlı futbolcunun durumuna göre hareket edecek olan yönetim, Gökhan Töre’de olumsuzluk yaşanırsa rotasını iki yıldır gündeminde tuttuğu Brezilyalı Dudu’ya çevirecek.

Palmeiras’ta top koşturan ve ilk olarak Milliyet’in gündeme getirdiği 25 yaşındaki futbolcuyu yakından takip eden siyah-beyazlılar hem Gökhan Töre’nin form durumuna hem de kulübün bütçesine göre kanat oyuncusu transferinde yol haritası çizecek.

Kasımpaşalı oyuncular ve teknik heyet, Nursal Bilgin için hastanede

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber