Geri Dön

Vagner Love Beşiktaş yönetimini bombaladı

Beşiktaş'la olan sözleşmesini feshederek Corinthians'a transfer olan Vagner Love, ülkesi Brezilya'da ses getirecek açıklamalar yaptı.

Vagner Love Beşiktaş yönetimini bombaladı

Gazeta Esportiva'ya konuşan 34 yaşındaki golcü, Siyah Beyazlı takımdan ayrılık sürecini anlatırken Beşiktaş yönetimini bombaladı.

İşte Love'un o sözleri:

"Beşiktaş'ta yaşadığım sorun, bana gelip hiçbir şey söylememeleriydi. Oysaki problem neyse benimle konuşmaları gerekiyordu. Bir sorun mu var? Gelir, yüzüme söylersiniz."

"Hem kulüp hem de ülke ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçiyordu. Ancak hiçbir zaman gelip de benimle yüz yüze konuşmadılar. 5 ay boyunca ne paramı alabildim ne antrenman yapabildim."

"Sonuç olarak yaptığım şeyden ötürü çok mutluyum. Tanrı'ya şükürler olsun ki şu rahat bir hayatım vardı ve yaşananlar beni olumsuz yönde etkilemiyordu."

"Yaşananlara rağmen çalışmalarımı sürdürdüm. Çünkü biliyordum ki elbet bu problem bir çözüme kavuşacaktı. Bu da burada verdiğim bir röportaj sonrasında oldu."

"Maaşımın ödenmemesi hâlinde FIFA'ya gideceğimi söylemiştim. Bu ifademden sonra bana ulaştılar ve anlaşma sağladık." (Fanatik)

Anadolu Efes'e havalimanında coşkulu uğurlama Anadolu Efes'e havalimanında coşkulu uğurlama
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber