Geri Dön

Avrupa’da rüya gibi bir tatil!

Avrupa'nın en önemli 4 şehrinde muhteşem bir tatil geçirmek ister misiniz?

Avrupa’da rüya gibi bir tatil!

Amsterdam

Toleranslı yaşam tarzı ve hoşgörüsüyle dünyanın her yerinden insanı kendisine çeken Amsterdam’da Dam ve Kraliyet Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı’nı gezecek, kanallarında tekne ile gezinti şansına sahip olacaksınız. Amsterdam’ın gezilmesi gereken en ünlü yerleri arasında Marken-Volendam, yel değirmenleri, peynir fabrikası, Zaanse-Schanse ve Lahey olarak bilinen Den Hag, Schıvenıngen, Delft, Rotterdam, Maturdam bulunur.Brüksel

Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Belçika'nın başkenti Brüksel'de Kraliyet Sarayı’nı gezecek, Çin ve Japon Evleri’ni göreceksiniz.
Çikolataları ile ünlü Brüksel’de lezzetli çikolataların tadına bakmayı ihmal etmeyin.Paris

Aşıklar şehri Paris’te romantik bir tatil geçirebilirsiniz. Sevgilinizle veya eşinizle aşk tazeleyeceğiniz, Eiffel Kulesi’nin gölgesinde oturup Paris’in ihtişamını seyredebileceğiniz şehirde, Napoleon dahil bir çok Fransa kralının taç giydiği, gotik mimarinin en güzel örneklerinden olan Notre Dame Katedrali’ni gezebilirsiniz. Napoleon nun ebedi istirahatgahı olan ünlü Dom kilisesini görebilir ve Paris'in dışına çıkarak tarih yüklü bir Güneş Kral 14.Louis'nin yaptırdığı Versaillles Sarayı bahçelerinde el ele dolaşabilirsiniz.Lüksemburg

Özellikle geceleri ışıklar altındaki şehir görülmeye değerdir. Birbirinden güzel sokakları, sarayları ve müzeleri gezerken fotoğraf makinenizi yanınızdan ayırmayın!

Bu aparatlar yarı yarıya tasarruf sağlıyorSon dönemlerde etkisini arttıran kuraklıkla beraber su kaynakları önemli ölçüde azalırken, suyu verimli kullanma yollarının arandığı günlerde musluğa takılan aparatlar büyük fayda sağlıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber