Geri Dön

Boğazın serin sularında kilometrelerce yüzdüler

Beykoz Kanlıca Sahilinde çeşitli meslek gruplarından ve her yaştan 26 yüzücü sabahın erken saatlerinde bir araya gelerek İstanbul Boğazı'nda kilometrelerce yüzdü.  Yüzücülerden Muhammet Fatih Karakaya, Spor koronavirüse karşı yapmış olduğumuz en önemli koruyucu silahlardan bir tanesi." dedi.

Boğazın serin sularında kilometrelerce yüzdüler

3 saat boyunca 14 kilometre kulaç atarak Üsküdar Salacak Sahiline ulaşan yüzücüler, daha sonra kendilerini yeniden  boğazın serin sularına tekrar atarak kısa bir yüzme parkuru daha gerçekleştirdi.

Boğazın serin sularında kilometrelerce yüzdüler

Yüzme parkurunu tamamlayan Muhammet Fatih Karakaya, Öncelikle sağlıklı bir Türkiye için yüzelim. Sabah 04.30 gibi yüzme parkurumuza Kanlıca tarafından başladık. Yaklaşık 13-14 kilometre arasında bir mesafe yüzdük. Son noktayı burada tamamladık. Gebze Master Grubu, Sarayburnu ekibi, Open Water grubu ile beraber güzel bir yüzme etkinliği parkurumuz oldu. Spor koronavirüse karşı yapmış olduğumuz en önemli koruyucu silahlardan bir tanesi. Sebebi de şu, bağışıklık sistemimizi güçlendirmesi açısından çok büyük önem teşkil ediyor diye konuştu.

Boğazın serin sularında kilometrelerce yüzdüler

'Botoks' sonrası ölüm iddiasında genç kadının son görüntüleri ortaya çıktıBeylikdüzü’nde güzellik merkezinde kalça botoksu olduktan sonra eve götürülen ve fenalaşan kadının güzellik merkezinden çıkarılmasına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Yürüyerek güzellik merkezine giren genç kızın botoks sonrası yarı baygın şekilde 2 kişinin kollarında çıkabildiği kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber