Geri Dön
TatilRadisson Collection Hotel Bodrum kapılarını açtı

Radisson Collection Hotel Bodrum kapılarını açtı

Radisson Hotel Group, Bodrum yarımadasının güneyindeki Aspat Koyu’nda bulunan Radisson Collection Hotel Bodrum kapılarını açtı. Denize sıfır konumu ve panoramik Ege Denizi manzarasıyla, misafirlerine huzurlu, dinlendirici ve eğlenceli bir tatil sunmayı amaçlıyor.

Radisson Collection Hotel Bodrum kapılarını açtı

Radisson Collection Hotel, Bodrum, kendi özel plajıyla 400 metrelik sahil şeridi boyunca uzanan Bodrum’un en sakin koylarından birinde yer alıyor. Kos Adası’nın tam karşısında yer alan otel, Ege Denizi’nin benzersiz manzarası, Aspat Koyu’nun mikroklima özelliği ve şehrin canlı sosyal hayatına yakınlığı sayesinde saklı bir cennet vaat ediyor.

Otelde, bir kısmı muhteşem sahil şeridine bir kısmı ise yanı başındaki Anthaven Marina ve çarşı meydanına bakan deniz manzaralı balkonları ve teraslarıyla 80 adet lüks oda ve süit bulunuyor. Otel misafirleri, Aspat Koyu’nun muhteşem manzarasına sahip özel kumlu plaja, kapalı ve açık yüzme havuzlarına, plaj restoranına, otel restoranına ve barına, fitness merkezine, toplantı ve etkinlik salonlarına ve 1.150 m2’lik alana yayılmış SPA’ya doğrudan erişerek otelin lüks imkanlarından faydalanabilirler. Otelin geniş SPA’sında ise, içinde özel duş ve jakuzisinin bulunduğu çiftler için bir masaj odası, bir geleneksel hamam, bir buhar odası, bir sauna ve ısıtmalı bir kapalı havuz bulunuyor.

Radisson Collection Hotel Bodrum kapılarını açtı

Bodrum, yenilenen Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Antik Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Halikarnas'taki Anıt Mezar da dahil olmak üzere birçok tarihi güzelliğe sahip. Gösterişli Bodrum marinası, Arnavut kaldırımlı arka sokakları, çok sayıda restoran, bar, dükkan ve kültürel etkinlikleriyle Bodrum yıl boyu tercih edilen bir destinasyon.

Radisson Hotel Group’un Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar,  “Ege’nin incisi Bodrum’da ilk Radisson Collection Otelinin açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Konuklarımız Ege Denizi’nin turkuaz kıyılarında huzurlu bir vaha keşfedecekler. Bu açılışla, Türkiye’deki varlığımızı genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda açılmış ve şu anda inşa aşamasında olan 31 otelimizle bölgenin önde gelen bir uluslararası otel grubu olarak pozisyonumuzu daha da güçlendiriyoruz.” yorumunda bulundu.

Kırıkkale'ye şehit ateşi düştüIrak'ın kuzeyindeki Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerin açtığı taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halil Çelebi'nin Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesindeki baba ocağına şehadet haberi ulaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler