Geri Dön

Sünnet Gölü Bolu İlinde Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi

Bolu'nun ve ülkemizin en önemli göllerinden biri olan Sünnet Gölü ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Hakkında oldukça arama yapılan Sünnet Gölü'nün özellikleri, oluşumu ve tarihçesini içeriğimizde bulabilirsiniz...

Sünnet Gölü Bolu İlinde Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi

Coğrafyamızın en önemli miraslarından biri olan Sünnet Gölü ile ilgili bilileri derledik...

SÜNNET GÖLÜ İLE İLGİLİ BİLGİLER

Bolu'da yer alan ve doğal güzellikleri ile ünlü Sünnet Gölü, hafta sonunda tatilcilerin gözde mekanı oluyor.

Göynük ilçesi yakınlarında bulunan Sünnet Gölü, hafta sonlarında yerli ve yabancı tatilcilerin ilgi odağı oldu. Karların erimesiyle birlikte göl çevresinde bulunan yamaçlarda çiğdemler çiçek açıyor. Açan çiğdemlerle birlikte göl bir başka güzelliğe bürünüyor.

Hafta sonunda büyük şehirlerin iş stresinden uzaklaşmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Sünnet Gölü'nde tatilciler, tatillerinin keyfini göl çevresinde yürüyüş yaparak ve balık tutarak çıkartıyor.

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber