Geri Dön

10. yıla özel iPhone rekor fiyattan satışa sunulabilir

Apple’ın, 10 yıla özel tanıtacağı iPhone modelinin fiyatı yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yeni iPhone'un rekor fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor. İşte yeni iPhone'un fiyatı.

10. yıla özel iPhone rekor fiyattan satışa sunulabilir

Apple'ın 10. yıla özel hazırladığı yeni iPhone modelinin teknik özellikleri dışında en çok merak edilen şeyi fiyatı. Geçtiğimiz haftalarda 4399 TL'de satışa sunulan Galaxy S8’in ardından iPhone kullanıcılarını da yeni modelin fiyatını merak etmeye başladı.

UBS analisti Steven Milunovich’a göre göre OLED ekran ve 64 GB dahili hafızaya sahip iPhone’un ABD'de 850 veya 900 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca yapılan tahmine göre yeni cihazın 256 GB’lık modelinin ise 950-1000 dolar arası fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulabilir.

Apple’ın 10. yıla özel bu cihazı iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile birlikte tanıtması bekleniyor. iPhone 7s'in 649, 7s Plus'ın ise 749 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılarına sunulacağı söyleniyor.

Minik Muhammed’den özlediği sağlıkçı annesine “Ne olur gel” ısrarıYeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle hastanede çalışan annesi Şeyma Sincar ile özlediği için telefonda görüntülü görüşen Muhammed Çelebi Sincar'ın “Ne olur gel” diye ısrar etmesi yüreklere dokundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber