Geri Dön

Asus’tan Ufak ama Etkili Bir Powerbank: ZenPower ABTU005

Başarılı ürünleriyle dikkat çeken Asus’un 10.050mAh gücündeki ZenPower ABTU005 taşınabilir şarj cihazı, kepenklerini ...

Asus’tan Ufak ama Etkili Bir Powerbank: ZenPower ABTU005

Başarılı ürünleriyle dikkat çeken Asus’un 10.050mAh gücündeki ZenPower ABTU005 taşınabilir şarj cihazı, kepenklerini Türkiye’de de açan Asus E-Shop‘ta satışa çıktı. Tek dolumda, cep telefonlarını 3 defaya kadar şarj edebilen cihaz, portatifliği ve şıklığıyla da oldukça dikkat çekici. Yeni açılan ve ilerleyen günlerde satılan ürün çeşidinin artacağı Asus E-Shop’ta açılışın yıldızı, taşınabilir şarj cihazı ASUS ZenPower oldu! Akıllı cihazların kullanım oranları günden güne artarken, tüketicilerin yanlarından ayırmadığı akıllı telefonlar ZenPower sayesinde şarj endişesi yaşatmayacak. Yalnızca 215 gram ağırlığında ve 22mm kalınlığındaki ASUS ZenPower, bir kredi kartı boyutunda. 10050mAh kapasitesi ve iOS’tan Android’e tüm işletim sistemlerine uyumluluğuyla, gün boyunca sürekli seyahat eden kullanıcıların kurtarıcısı olacak. ASUS ZenPower, 2.4A çıkış özelliği sayesinde, akıllı telefonları orijinal bir adaptör kadar hızlı şarj ediyor. ASUS’a özel PowerSafe teknolojisi ise, sıcaklık, giriş ve çıkış voltaşları gibi değerleri anlık olarak kontrol ediyor ve kısa devreye karşı koruma sağlayarak kullanıcının, telefonunu en yüksek güvenlik derecesiyle şarj etmesini sağlıyor.

6 saatlik bir dolumun ardından ortalama bir akıllı telefonu 3 kereden fazla şarj edebilen ZenPower, adeta avuca sığan bir güç santralı. Toplamda 5.000 kez tam kapasiteyle kullanılabilen ASUS ZenPower, 6 adet uluslararası güvenlik sertifikası ve 11 koruma katmanıyla kullanıcı ve cihaz güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. ASUS’un tanınan Zen tasarımı, ASUS ZenPower’ın hafif alüminyum kaplamasında da hissediliyor. Ergonomik tutuşunun yanı sıra şık hatlarıyla kullanıcıların stillerine de uyum sağlayan ASUS ZenPower altın, gri, siyah, mavi ve pembe renk seçeneklerinde tüketicilere sunuluyor. Ayrıca, siyah, kırmızı, sarı ve mavi renk seçenekleriyle sunulan ZenPower Bumper aksesuarı ile de taşınabilir şarj cihazının koruma katmanının güçlendirilebildiğini de belirtelim. ASUS E-shop’da satışa sunulan ASUS ZenPower, açılışa özel olarak kısa bir süreliğine sadece 59 TL’ye satın alınabiliyor! Eğer ilginizi çektiyse, E-Shop’taki şu ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın Zen ailesinin gözde ürünlerinden biri olan Zenfone 2'nin tanıtım filmini de aşağıdan izlemeniz mümkün.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber