Geri Dön

Dikey kameralı ve 5 inçlik bir iPhone modeli gelebilir

Apple, önümüzdeki yıl tanıtacağı iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerinin yanında 5 inç boyutunda bir iPhone 7s modeli de kullanıcılarına sunabilir.

Dikey kameralı ve 5 inçlik bir iPhone modeli gelebilir

Apple'a yakın kaynaklardan biri olan Japon Mac Otakara'nın raporuna göre Apple, 2017'de üçüncü bir iPhone modeli tanıtabilir. İddialarını ismi belli olmayan Tayvanlı tedarikçilere dayandıran Mac Otakara, 5 inçlik modelin iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile benzer özelliklere sahip olacağını iddia ediyor. iPhone 7 Plus'taki gibi çift kamera olacağı belirtilen yeni modelde kamera, diğer bileşenler için geniş iç alan yaratmak amacıyla yatay değil dikey yönlü olacak. Yeni iPhone'un tasarımının nasıl olacağı ise henüz belli değil.

Dikey kameralı ve 5 inçlik bir iPhone modeli gelebilir

Apple'ın 5 inçlik bir iPhone'u tanıtacağı yönündeki iddialar daha önce de mevcuttu. Geçtiğimiz Ekim ayında Nikkei, Apple'ın 5 inçlik bir model duyuracağını iddia etmişti. Farklı bir raporda ise 5.8 inçlik bir iPhone'un geleceği söylenmişti. Ancak bunların hiçbiri gerçekleşmedi.

iPhone 7s, iPhone 7s Plus, iPhone 8 veya artık siz ne demek isterseniz. Apple'ın yeni cihazlarını görmek için 2017 Eylül ayını beklemekten başka bir seçeneğimiz yok.

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade kedisiyle spor yaptıOyuncu Nesrin Cavadzade geçen hafta paylaştığı fotoğraf ile yaz aylarını geçirmek için gittiği evinde temizlik işlerine giriştiğini söylemişti. Cavadzade, son paylaşımında sporunu aksatmadığını gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber