Geri Dön
TeknolojiHuawei'in önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği etkinlikte tanıtacağı ürünler

Huawei'in önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği etkinlikte tanıtacağı ürünler

Huawei, bu ay içinde yeni bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Etkinlik tarihini 21 Ekim olarak duyuran Çin merkezli teknoloji devinin bu etkinlikte tanıtmaya hazırlandığı bazı ürünler de belli oldu.

Huawei'in önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği etkinlikte tanıtacağı ürünler

Şirket tarafından düzenlenecek etkinlik Viyana’da gerçekleştirilecek. Bu etkinlikte Çin’de tanıtılan P50 serisinin küresel olarak tanıtılması da bekleniyordu ancak bu henüz ‘kesinleşmedi’. Öte yandan etkinlik biraz daha ‘sürprizli’ olacak gibi görünüyor. Zira bu etkinlikte karşımıza Huawei’in Nova 9 ve Nove 8i modellerinin tanıtılacağı söyleniyor.

NOVA SERİSİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Nova 8i yeni bir cihaz değil ve aslında temmuz ayında karşımıza çıkan cihaz, Full HD Plus çözünürlüğünde 6.67 inçlik IPS LCD ekrana sahip. Snapdragın 662'den güç alan cihaz, 4.300mAH bataryasını da bünyesinde barındırıyor. Geçen ay da Çin'de Nova 9 tanıtıldı. Onun da özellikleri aslında Nova 8i ile benziyor. 

Huawei bu etkinliğinde P50 ve P50 Pro modellerini küresel olarak karşımıza çıkartabilir ve Nova serisinin yeni üyelerini görücüye çıkartabilir. Bunun yanında giyilebilir teknoloji tarafından adından söz ettiren şirketin akıllı saatlerini tanıtması da bekleniyor.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler