Geri Dön

iPhone SE 2017 ilk kez görüldü

Apple'ın bu sene iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus olmak üzere üç farklı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak ortaya çıkan bir görsele göre bu telefonlara dördüncüsü eklenebilir.

iPhone SE 2017 ilk kez görüldü

Apple'ın iPhone'un 10. yılına özel olarak çıkartacak iPhone 8 modeliyle ilgili yeni çalışmaları geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Ortaya çıkan yeni bir görüntü ise üç farklı modelin yanına dördüncüsünün de eklenebileceğine işaret ediyor.

Ortaya çıkan görüntünün iPhone SE 2017'ye ait olduğu iddia ediliyor. Öte yandan bu zamana kadar iPhone SE serisinin devamıyla ilgili bir haber çıkmamıştı.

iPhone SE 2017 ilk kez görüldü

Weibo tarafından sızdırılan görsel, iPhone SE 2'nin Ion-X cam panelini gösteriyor. Apple Watch Spor modelinde de aynı parlak cam panel kullanılmıştı. Cam panelin kullanılması aynı zamanda yeni iPhone SE'de kablosuz şarj özelliğinin olabileceğine işaret ediyor. Yine belgede cihazın N79 model numarasına sahip olacağı görülüyor.

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleriyle ilgili haberler çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber