Geri Dön

Langrisser, Türkiye'ye açılıyor

Japon strateji oyunlarının seçkin bir temsilcisi olan Langrisser serisinin mobil sürümü 3 gün sonra Türkiye’deki oyun severlere açılacak.

Langrisser, Türkiye'ye açılıyor

Bu yılın ilk çeyreğinde Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya’daki pek çok ülkede yayınlanan ve takdir kazanan Langrisser Mobile, 12 Temmuz’da App Store ve Google Play’de Türkçe olarak yerini alacak.

Orijinali Masaya Games tarafından 1991’de geliştirilen Langrisser, Japon oyunlarının en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul ediliyor. Bugüne dek beş nesli çıkan Langrisser, mobil sürümde orijinal özelliklerini koruyor. Asker türlerinin birbirlerine olan üstünlüğü, arazinin stratejiye etkisi değişmezken, eşsiz Japon çizimleri, muhteşem dublajlar, birbirinden harika müzikler ve gelişmiş grafikler Langrisser Mobile’da bir araya gelerek fantezi dünyasını kasıp kavuracak bir oyun ortaya çıkartıyor.

Langrisser Mobile adıyla kaldığı yerden devam eden efsane, kahramanlar ordusunun dünyayı kurtarmak için karanlık güçlerle savaştığı epik bir hikayeyle sürüyor.

Oyun, görselliğiyle, ses tasarımı, müzikleri ve öyküsüyle oldukça dikkat çekiyor ve uzun zamandır bir fenomen durumunda.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber