Geri Dön
TeknolojiSamsung Galaxy A82 5G modelini resmi olarak açıkladı

Samsung Galaxy A82 5G modelini resmi olarak açıkladı

Samsung'un yeni telefonu kendi internet sitesi üzerinden onayı aldı. Galaxy A82 5G önceki modellere göre oldukça benziyor.

Samsung Galaxy A82 5G modelini resmi olarak açıkladı

Samsung, Galaxy A82 5G dahil olmak üzere çok fazla akıllı telefon üzerinde çalışıyor. A82 5G henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, Samsung'un kendi internet sitesinde bahsettiği gibi varlığı doğrulandı. Galaxy A82 5G'nin bir çeşidi, birkaç hafta önce Galaxy Quantum 2 olarak Güney Kore'de piyasaya sürülmüştü.

SAMSUNG GALAXY A82 5G YOLDA

Galaxy A82 5G'nin adı, Samsung tarafından yazılım güncelleme listesinde görüntülendi. Telefonun piyasaya sürülmesinden önce bile, Güney Koreli firma onu üç aylık yazılım güncelleme programına koydu.

Bu aynı zamanda Samsung'un yakında Galaxy A82 5G'yi kendi pazarının dışında da piyasaya süreceği anlamına geliyor. Telefonun tasarımı ve teknik özellikleri Galaxy Quantum 2'ye son derece benzeyeceği tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy A82 5G modelini resmi olarak açıkladı

Galaxy A82 5G hakkında daha önce söylenen bilgilere göre 6.7 inç boyutlarında QHD Plus çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekranı bulunacak. Infinity-O ekrana, 120Hz yenileme hızı eşlik edecek. Ekran altı parmak izi okuyucusunun da ekleneceği özellikle belirtiliyor.

Telefonda aynı zamanda Snapdragon 855 Plus bir işlemci , 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı ile gelmesi bekleniyor. Telefonun ön tarafta 10 Megapiksel bir kameraya sahip olmasına ek olarak arka tarafta üçlü bir kurulum bizleri karşılayacak. 64 Megapiksel geniş açılı kameraya, 12 Megapiksel ultra geniş ve 5 Megapiksel makro kamera yer alacak.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler