Geri Dön

Spotify'a Hikayeler özelliği geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Spotify'a yeni bir özellik ekleniyor. Bu özellik çoğu sosyal medya platformunda bulunan Hikayeler sekmesi olacak.

Spotify'a Hikayeler özelliği geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan müzik uygulamalarından biri olan Spotify'a Hikayeler özelliği geliyor. Tüm sosyal medya platformlarında en çok kullanılan özelliklerden biri haline gelen hikaye atmak, yakın zamanda Spotify üzerinde de aktif olacak. Uygulama, yeni özellikle ilgili testlere başladı.

Spotifya Hikayeler özelliği geliyor

Ortaya çıkan yenilik, YouTube'da 2 milyondan fazla abonesi olan Summer Mckeen tarafından açıklandı. Ünlü isim YouTube'nin dışında Spotify'da da 126 bin 455 takipçiye sahip. Mckeen Spotify'ın yeni Hikayeler özelliğini kullanarak çalma listesinin tanıtımını yaptı.

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber