Geri Dön

iPhone 12'nin kamera donanımı ve yeni rengi belli oldu!

iPhone 11 serisiyle birlikte büyük bir satış başarısı yakalayan Apple, 2020'nin sonbaharında iPhone 12'yi tanıtacak.Yeni mdoelin tanıtılmasına henüz uzun bir süre varken, yeni modelle ilgili bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. İşte iPhone 12'de bulunacak yenilikler!

iPhone 12'nin kamera donanımı ve yeni rengi belli oldu!

Apple iPhone 12 serisi ile birlikte LG ekranlara sahip olacak. Bunun yanı sıra yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu yılın ikinci çeyreğinde tanıtılması beklenen telefonun, yeni renk seçeneği ve kamera düzeneği ortaya çıktı.

5G desteği ve A14 Bionic işlemci ile gelmesi beklenen iPhone 12 hakkında Japonya'da yayın yapan Macokatara isimli şirketten yeni bilgiler geldi. Bu bilgilere göre iPhone 12'nin kasa kalınlığı 7.40 mm ve ekran çerçevesi de 2 mm olacak.

Analistlere göre üç farklı iPhone 12 modeleni tanıtılacak ve bu telefonların ekran boyutları 5.4, 6.1 ve 6.7 inç olacak. Tüm modellerde üçlü kamera modülünün yer alması beklenirken, 6.7inçlik modelde ekstra ToF sensörü de bulunacak.

iPhone 12nin kamera donanımı ve yeni rengi belli oldu

Renk konusunda ise daha önce hiç bir iPhone'da görülmeyen koyu bir lacivert tonunun bulunması bekleniyor. Bu yeni renk tonu iPhone 11 serisinde bulunan gece yeşilinin yerine gelebilir.

İlginç soba görenleri şaşkına çeviriyorTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Erzurumlular Derneği’ne ait çay bahçesinde iş yeri çalışanlarının projesini çizerek keşf ettiği soba, görenleri şaşkına çeviriyor. Hem elektrik hem de kömürle çalışan soba, içerisine dizayn edilmiş semaver ve kuzine ile birden çok işlev görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber