Televizyon tarihine geçen efsane kavgalar

Türk televizyonları özel televizyonların çıkmasıyla çok değişti. Birçok yeni programla karşılaştık, canlı yayınlar izledik. İşte o programlarda yaşanan olaylar televizyon tarihimize geçti. Bizler de televizyon tarihimize geçen efsane kavgalara Molatik olduk.

Televizyon tarihine geçen efsane kavgalar

Suyu fırlatınca

Suyu fırlatınca
Canlı yayına katılan 'Afrodit' Banu Alkan ile o dönemki sevgilisi Murat Taşdemir barışacak mı barışmayacak mı tartışması yaşıyordu. Afrodit bir an sinirlenip Taşdemir’e su fırlattı, Taşdemir de tokatla karşılık verdi. Gayet saçma bir tartışma gibiydi.

Medyum Keto - Medyum Memiş kavgası

Medyum Keto - Medyum Memiş kavgası
Bir dönemin meşhur isimleri Medyum Keto ve Medyum Memiş programa katıldı. Birden Memiş, Keto’ya bildiğiniz ‘daldı’.

Medyum Memiş - Medyum Ayşin Yeliz

Medyum Memiş - Medyum Ayşin Yeliz
Yine Memiş, yine kavga. Medyum Memiş konuk olduğu yapımda, kendisi gibi medyum olan Medyum Ayşin Yeliz’e şiddet uyguladı. Her şey bir anda oldu.

Ne dedin sen

Ne dedin sen
Bir efsane ile karşı karşıyayız. 'İki Kere Kiki' programında konuklardan birisi Sevda Demirel’di. Sunuculardan biri olan Hande Ataizi ile ağır dalaşına giren Demirel birden Ataizi ile burun buruna geldi. Sonra ise o efsane cümleyi kurup tokat attı; Ne dedin sen!

Ajdar’a tokat

Ajdar’a tokat
Eğlence mekânında Ajdar’ın söylediği sözleri duyan şarkıcı Alihan, Ajdar ile karşılaştığı yerde münakaşaya girdi. Devamında ise sert bir tokat ve kavga geldi.

Boys Anılar…

Boys Anılar…
Mesut Yar’ın programında Boys Anılar ve Fuat arasında gerginlik yaşanmıştı. Boys Anılar stüdyoyu terk edecekken, Fuat şarkısında Boys Anılar’a ‘giydirdi’. Boys Anılar da geri dönüp kavga etti.

Gidiyorum Hakancım

Gidiyorum Hakancım

Hakan Yılmaz’ın sunduğu programda Sinan Çalışkanoğlu konuktu. İşleri olduğunda hayvanını barınağa bıraktığını söyleyen Çalışkanoğlu’na kameraman Mutlu birden çıkışmaya başladı. Biraz kurgu gibi geldi bana, çünkü ilk kez gördüm bu videoyu. Sonra kameraman Mutlu stüdyodan ayrıldı falan. İlginç bir vaka.

Bardak kırma

Bardak kırma

Bir dönemin efsane isimlerinden Caner katıldığı programda Tülin’le telefonda konuşuyordu. Birden bardağı kafasında kırdı. Akıllarda dilinin pozisyonu kaldı.

Bonus: Türk solu kavgası

Son günlerin en ilgi çeken videolardan biri 32. Gün programında yaşanan Türk solu kavgası. Konuklar bir anda birbirine giriyor ve olaylar gelişiyor. Sen Abdülhamid’i savundun!

Bu makaleye ifade bırak