Geri Dön

Evde sigorta krizi

Evde sigorta krizi

Evde sigorta kriziDiş hekimi bir baba ve turist rehberi anne ile üç çocuklarının maceralarını anlatan "Çekirdek Aile" izleyicinin ilgisini çekiyor. Başrollerini Süheyl Uygur ve Ayda Aksel’in üstlendiği dizinin bu bölümünde Sedat’ın başı komşusu Korkut’la derde giriyor. Konu şöyle:

Herkesin derdi ayrı
Yüksel’in sigortacı kız arkadaşı Çekirdek Ailesi’ni sigortalamaya kararlıdır. Bu arada Ali, kız arkadaşıyla ilk kez dışarı çıkacaktır. Sedat ise evini korumaya çalışırken, komşusu Korkut’la başını derde sokar.
KANAL D / 22.30

"Yılan Hikâyesi"nde Memoli ve Cem, kapkaççı avına çıkıyorlar. Ama Cem, Memoli’nin bu iş için düşündüğü metodu hiç benimsemez, çünkü ikisi kadın kılığına girip sokakta dolaşacaktır...
KANAL D / 20.35

Özdemİr Erdoğan’ın Zeki Müren’le ilgili sözleriyle başlayan tartışma bu haftaki "Teke Teköte bir kez daha ele alınıyor. Yapımda, "Sanatta cinsel kimlik önemli mi?" ve "Eşcinsel sanatçılar, gençliğe ve topluma kötü örnek mi?" gibi sorular irdelenecek.
KANAL D / 23.50

Çekİmlerİ sekiz ülkede yapılan ve kritik bölgelerdeki Türk askerlerini tanıtan "Barış Gücü"nün bu bölümünde Afganistan’da görev yapan Türk birliği var. Murat Erdin’in sunduğu programda ayrıca Genelkurmay Başkanı Org. Hüseyin Kıvrıkoğlu’nun değerlendirmeleri de ekrana gelecek.
CNN TÜRK / 21.10

Seymen ile Yaman arasındaki hesaplaşma sert geçer. Ve buna tanık olan Bahar, sonunda evi terk eder.
ATV / 21.45

• Deli Yürek: Zeynep’in durumu iyice kötüleşir. Savaş Doğan, milletvekilinin kızı ve eşini korkunç bir şekilde öldürür. Yusuf köşeye sıkışmıştır. ATV / 20.30
• 7 Numara: Geçen hafta yayın günü değiştirilen dizi, eski gün ve saatine döndü. TRT 1 / 20.45
• Yeditepe İstanbul: Zuhal Olcay’ın başrol oynadığı dizide Nilgün, Yusuf’un gidişini ertelemek ister. Ali, Rüstem’le konuşmaya karar verir. Olcay ise eski bir arkadaşıyla karşılaşır. TRT 1 / 21.40Kars'ta tilkilerin yiyecek arayışıKars’ta aç kalan tilkilerin, yiyecek araması objektiflere yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber