Geri Dön

Gecenin yıldızları

‘Eve Doğru’ yola çıkan yarışmacılara Uygur Kardeşler esprileriyle, Kenan Işık şiirleriyle,Gülben Ergen de sunumuyla eşlik edecek

Gecenin yıldızları

Gecenin yıldızları

‘Eve Doğru’ yola çıkan yarışmacılara Uygur Kardeşler esprileriyle, Kenan Işık şiirleriyle,Gülben Ergen de sunumuyla eşlik edecek

Kanal D’nin yeni yarışma programı "Eve Doğru"da üç ünlü konuk yer alacak. Gülben Ergen’in sunduğu yapıma Süheyl-Behzat Uygur kardeşler ve Kenan Işık konuk olacak. İki evli çiftin karşı karşıya gelip 250 metrekarelik daire için mücadele ettiği yarışmada, etapları başarıyla tamamlayan aile, büyük ödülün sahibi oluyor. Bu haftaki yarışmacılar, zorlu etaplarda hünerlerini sergilerken Süheyl ve Behzat Uygur’un da moral desteğini yanlarında bulacak.
Romantizm dorukta
Gülben Ergen’in "Dadı"daki rol arkadaşı Kenan Işık da yarışmacılara şiirleriyle destek verecek. Büyük bir ödül, yarışan evli çiftler ve gösteri dünyasının üç ünlü ismi, hepsi "Eve Doğru"da...
KANAL D / 21.45

Kıbrıs özel
Bu haftanın Türkiye gündeminde Kıbrıs sorunu önemli yer tutuyor. Denktaş - Klerides görüşmesi, Kıbrıs’ın geleceğini ne ölçüde belirleyecek? CNN TÜRK’te gün boyu ekrana gelecek programlarda bu soruya yanıt aranacak.
• M. Ali Birand, "Manşet"i Kıbrıs’tan atıyor. Konuğu, KKTC Başbakanı Derviş Eroğlu (17.00).
• Prof. Dr. Emre Gönensay, "SoruCevapöta, Yavuz Baydar’ın ve izleyicilerin Kıbrıs’la ilgili sorularını yanıtlıyor (19.05).
• Nuri Çolakoğlu imzalı "Enine Boyuna Kıbrıs Özel"e Dışişleri Bakanı İsmail Cem (Ankara stüdyosu), Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Y. Yılmaz, Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve usta yazarlar Hasan Cemal ile Ferai Tınç katılacak (20.40).

İnsan öyküleri
Evdeki Yabancı: Aslı ile Eren evlendiler ve şimdi balayındalar. Baş başa kalmak, bakalım çiçeği burnunda çifti nasıl etkileyecek?
KANAL D / 20.35

Hayat Bağları: ATV’ye transfer olan dizi, yeni bölümleriyle ekranda. Melek Baykal, Güven Kıraç ve Kenan Pars başrolleri paylaşıyor. Bu arada Show TV de eski bölümleri gün içinde (15.00) tekrarlıyor.
ATV / 20.20

Üzgünüm Leyla: Orhan, Leyla’ya onu çok sevdiğini ve bu yüzden kıskandığını itiraf edince, ikisi arasındaki buzlar erir.
TRT 1 / 21.4029 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasında öne çıkan gelişmeler

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber