Geri Dön

Her şey ‘sanat’ için

‘Haber Özel’ bu hafta, şarkıcı olmak isteyen gençlerin hangi yöntemlerle dolandırıldığını gözler önüne seriyor

Her şey ‘sanat’ için

Haber Özel’
Her şey ‘sanat’ için

‘Haber Özel’ bu hafta, şarkıcı olmak isteyen gençlerin hangi yöntemlerle dolandırıldığını gözler önüne seriyor

Kerimcan Kamal’ın genel yönetmenliğinde hazırlanan "Haber Özel", bu kez gençleri kandıran bir şebekeyi ekrana getiriyor. Kaset çıkarıp ünlü olmak isteyen insanları nasıl bir riskin beklediği, bu akşam "Haber Özelöde gözler önüne serilecek...

Amatör sesler yarışıyor!
Uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkarılan "umut tacirleri", hangi yöntemlerle gençleri dolandırıyor? Kente gelen insanlar, hangi vaatlerle tuzağa düşürülüyor? Ses yarışmalarının asıl amacı ne? Müzik firması adı altında faaliyet gösteren şebekeyle ilgili tüm ayrıntılar, "Haber Özel" kamerasından izleyiciye ulaşacak. Yapımda, çocuğuna kavuşmak için mücadele eden bir annenin dramı da var.
KANAL D / 23.30

Komedi mönüsü
Böyle mi Olacaktı?: Üç yakın arkadaşın maceralarını anlatarak yola çıkan, daha sonra öyküyü genişleten dizide, Şebnem yine intikam peşinde. Bu kez hedefte Esra’nın annesi var.
ATV / 20.20
Bir Demet Tiyatro: Çıtır Ailesi, yeni maceralarıyla artık çarşamba akşamları izleyicinin karşısında olacak.
STAR/ 20.30
The West Wing: Beyaz Saray’da yaşanan olayları anlatan Emmy ödüllü dizi, Türk izleyicisiyle tanışıyor. Martin Sheen Başkan, Rob Lowe ise kurnaz bürokrat rolünde.
CINE5 / 21.00

Kaz Dağı’nda bir aktör
Tuncel Kurtiz, ilginç yaşam öyküsünü Nebil Özgentürk’e anlatıyor. Sanatçı, birçok filmde birlikte çalıştığı Yılmaz Güney’i; "Umut"un yasaklanmasından sonra Avrupa’da gönüllü bir sürgün aktör olarak yaşamını sürdürdüğü dönemdeki çalışmalarını ve Kaz Dağı’nda kendisine kurduğu yeni yaşamı anlatacak.
ATV / 23.00

Günün içinden
kültür.net.trt:
Bugün Tuğrul Şavkay’ın sunacağı yapımda, hip hop şarkıcısı Azize A. ile yapılan söyleşinin yanı sıra birbirinden renkli köşeler de ekrana gelecek.
TRT 2 / 20.35

SoruCevap:
Prof. Dr. Okan Tüysüz, kesinleşen Marmara Fayı raporuyla ilgili soruları yanıtlıyor.
CNN TÜRK / 19.05

Çapraz Ateş:
Devlet Bakanı Faruk Bal, "yeni toplu konut hamlesini", Bülent Erandaç ve Semra Topçu’ya anlatacak.
ETV / 22.00

Ankara Kulisi:
Deneyimli gazeteciler Fikret Bilâ (Milliyet), Sedat Ergin (Hürriyet) ve İsmet Berkan (Radikal) bu hafta Ankara’daki dış politika gündemini değerlendirecekler.
CNN TÜRK / 22.05Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber