Geri Dön

Hollanda’ya bir-iki

Hollanda’ya bir-iki

Hollanda’ya bir-ikiÜç çocuklu bir ailenin komik maceralarını anlatan, Süheyl Uygur ile Ayda Aksel’in oynadıkları "Çekirdek Aile"de Sedat’la birlikte Hollanda’ya gitmek için evde büyük bir rekabet yaşanacak.

Baba beni de götür!
Sedat bir konferans için Hollanda’ya gidecektir. Yanında bir kişi daha götürme hakkı vardır. Zepnep’in yoğun işleri nedeniyle onunla gidemeyeceği ortaya çıkınca, çocuklar arasında büyük bir rekabet başlar. Bu arada Yüksel’in "Yıldızını Parlat Yarışması" projesi genç kızlardan yoğun ilgi görür ve para getirecek bir fikre dönüşür.
KANAL D / 22.30

Pazartesİ dizileri "Asmalı Konak", "Deli Yürek" ve "Yeditepe İstanbul" bu gece izleyiciye veda ediyor. "Asmalı Konak" ve "Deli Yürek" yeni bölümlerle yaz bitiminde ekrana dönecek, ama "Yeditepe İstanbul" hayranları bu gece sevdikleri dizi ve kahramanlarıyla son kez buluşacaklar.

• Deli Yürek: Yusuf, eşi Zeynep’i mezarına kendi elleriyle yerleştirir ve intikam için harekete geçer. ATV / 20.30
• Asmalı Konak: Seymen’in tacizine uğrayan Bahar hastaneye kaldırılır. ATV / 21.45
• Yeditepe İstanbul: Yusuf romanı tamamlıyor. Duru mahalleli ile vedalaşmaya başlıyor. Havva Ana ameliyat için hastaneye yatıyor ve Olcay iş buluyor: Ambulans şoförlüğü. TRT 1 / 21.40


Sesli Düşünenler
PİŞmanlIklarINI, siyaset yaşamından aldığı dersleri ve planlarını Sedef Kabaş’a anlatıyor... Kim mi? Tansu Çiller. Kabaş’ın programı tatilde, ama kaçıranlar için tekrarlanıyor.
TV8 / 19.15

Teksoy Görevde:
Saadettin Teksoy’un programının flaşında, Orhangazi’de kadınların yakalandığı bağırma hastalığı var. Tabii Teksoy yorumu ile.
STAR / 22.00

Teke Tek:
Sevilla’daki AB aday ülkeleri toplantısına Cumhurbaşkanı A. Necdet Sezer’le birlikte katılan Dışişleri Bakanı İsmail Cem, Fatih Altaylı’ya konuk olacak.
KANAL D / 23.45

HayatIn farklı renk ve seslerini ekrana yansıtan programda bu hafta, Pınar Demirkapı müzeye dönüştürdüğü "Atlı Köşköte, ünlü işadamı Sakıp Sabancı’yla sohbet edecek. Sabancı, müzede bulunan eserlerin Atlı Köşk’e nasıl kazandırıldıklarını anlatacak.
CNN TÜRK / 21.10Mezarlıkta bulunan 'Fındık' okulun maskotu olduTokat'ın Turhal ilçesinde mezarlıkta bulunan ve 'Fındık' adı verilen yavru köpek, 37 öğrencili Kayacık Köyü Şehit Haluk Yılmaz İlkokulu'nun maskotu oldu. Okulun bahçesinde yapılan kulübede yaşayan ve forma giydirilen Fındık, zaman zaman derslere de katılırken, öğrencilere keyifli zamanlar geçiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber