Geri Dön

İnternette erotizm

Yüksek Elektronik Mühendisi Çağrı Acar adlı okurumuzun tepkisi internetteki erotizme: “Son on yıldır günlük olarak takip ettiğim Milliyet’in internet sayfasını kullanmayı çok istememe rağmen, ana sayfadaki erotik, hatta bazen erotiği bile aşabilecek resimler, haberler sebebi ile sayfayı açmakta zorluk çekmekteyim.

Aynı şikâyetleri bir çok kişiden de duymaktayım. Hele işyeri ortamında hiç de şık olmayan durumlar olabiliyor. Milliyet gibi saygın bir gazetenin internet ön sayfasına biraz daha özen gösterilmesi, erotik içeriğin diğer alt sayfalara kaydırılması gerektiğini düşünüyorum.
Aksi takdirde, Milliyet yerine, bu konuda özen gösteren diğer haber portallarını takip etmek zorunda kalacağım/ kalacağız. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, bu görüşüm dinsel veya geleneksel bir anlam içermemektedir.”

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber